na palec
na szyję
ucho
bransoletka
broszka
zegarek
pierścionek
obrączka
wisior
korale
naszyjnik
kolczyki
klipsy
sztyft
zawieszki
góra
dół
stopy
na głowę
bielizna
pasmanteria
sukienka
bluzka
koszulka
kamizelka
sweter
marynarka
kurtka
spódnica
spodnie
buty
papcie
skarpety
trampki
beret
czapka
kapelusz
guzik
gadżet
torba
kosmetyczka
etui
do włosów
na szyję
na głowę
portfel
pasek
rękawiczki
w podróży
krawat
spinka do mankietów
do telefonu
brelok
inne gadżety
torebka
na zakupy
saszetka
plecak
do laptopa
etui na komórkę
etui na okulary
inne
etui do iphone
opaska
gumka
klamra
spinka
szczotki
apaszka
chusta
szalik
beret
czapka
kapelusz
woreczek na bieliznę
opaska na oczy
lusterko kieszonkowe
przechowywanie
kuchnia
sypialnia
łazienka
anioł
oświetlenie
zegar
lustro
dekoracja
dla dzieci
papiernik
drobne
na ścianę
drzwi
pudełko
skrzynka
wieszak
serwetnik
ramka
herbaciarka
inne
na klucze
segregator
kubek
filiżanka
podstawka
taca
inne
poszewka
poduszka
narzuta
świeca
lampa
świecznik
butelka
doniczka
wazon
witraż
zawieszka
inne
dziecięcy pokój
do przytulania
do zabawy
do ubrania
dziecięce akcesoria
kartka
album
notatnik
piórnik
kalendarz
magnes na lodówkę
igielnik
szczotka
deseczka na zapiski
zakładka
inne
obraz
akwarela
grafika
fotografia
batik
rysunek
ikona
kafle
tabliczka
wizjer
agat
akwamaryn
amazonit
ametyst
awenturyn
bronzyt
cytrynian
fluoryt
granat
granit
hematyt
howlit
jadeit
jaspis
kalcyt
karneol
koral
kryształ górski
krzemień
kwarc
labradoryt
lawa wulkaniczna
magnezyt
malachit
mokait
nefryt
noc kairu
obsydian
oko tygrysie
onyks
opal
piasek pustyni
piryt
rodonit
serpentynit
turkus
unakit
chryzokola
masa solna
modelina
modelina Fimo
akryl
bawełna
jedwab
len
wełna
wiskoza
cloisonne
cyna
miedź
mosiądz
posrebrzane
srebro
stal
w kolorze czarnym
w kolorze złota
pozłacane
złoto
guziki
koronka
nici
pióra
włóczka
wstążka
masa perłowa
rzeczne
szklane
naturalna
sztuczna
jablonex
lampwork
millefori
miyuki shoji
spectra
szkło weneckie
szkło witrażowe
akryl
guma
plastik
żywica
monety
pestki . nasiona
żarówki
znana postać
abstrakcyjny
folklor
muzyczny
orientalny
roślinny
serce
zwierzęta
inne
paski
kropki
kratka
audrey hepburn
marilyn monroe
frida
klimt
michael jackson
alfons mucha
lawenda
maki
owoce
inne rośliny
muszle
róża
biedronki
konie
koty
krówki
motyle
pies
słonie
sowa
zwierzęta inne
balet
baśniowy
gwiazdka
wielkanoc
walentynki
ślub
dla panów
aplikacja
batik
decoupage
filcowanie
frywolitki
fusing
haft
mozaika
patchwork
scrapbooking
szydełkowe
sutasz
szyte
metaloplastyka
wire wrapping
witraż
recykling
ręcznie malowane
Jadwiga Januszewska
Frida Kahlo - Dla wielbicieli Fridy Kahlo!
obrazy (9)
podstawki (2)
wieszaki (6)
tace (4)

Wspaniała praca! »»»

Super, profesjonalnie zrobione podstawki. Leciutkie, przyjemne w »»»

Wszystko w porządku, wysyłka błyskawiczna. »»»

serdeczne podziękowania:) »»»

po raz kolejny kupilam fantastyczna rzecz - to jedna z moich »»»

podkładki fantastyczne, świetnie wykonane a przesyłka bardzo ładnie i »»»

Podstawki z Fornasettim to wielka sztuka w miniaturce. Jestem »»»

Piękne, jak zwykle :) »»»

Boska Marilyn na zimowe dni! »»»

Jak zwykle u tej Pani artystki błyskawiczna wysyłka i kolejne cudo! »»»

Wspaniała praca!
Super, profesjonalnie zrobione podstawki. Leciutkie, przyjemne w dotyku i śliczne wizualnie ;) Pozdrawiam
Wszystko w porządku, wysyłka błyskawiczna.
serdeczne podziękowania:)
po raz kolejny kupilam fantastyczna rzecz - to jedna z moich ulubionych artystek :-)! dodatkowy plus za blyskawiczna i bardzo estetyczna wysylke. dziekuje i pozdrawiam
podkładki fantastyczne, świetnie wykonane a przesyłka bardzo ładnie i porządnie zapakowana :-)
Podstawki z Fornasettim to wielka sztuka w miniaturce. Jestem zachwycona! Dziękuję.
Piękne, jak zwykle :)
Boska Marilyn na zimowe dni!
Jak zwykle u tej Pani artystki błyskawiczna wysyłka i kolejne cudo! Zawsze piękne i oryginalne!
 

obrazy, drewno, frida, decoupage : Frida Kahlo

obrazy drewno frida decoupage Frida Kahlo

Obraz wykonany na bardzo starej desce. Technika zdobienia decoupage. Patynowany, przecierany, złocony. Wspaniały upominek dla miłośnika Fridy! Pięknie komponuje się na ścianie lub półce. Wymiary: 18 x 11,5 cm.

56zł

obraz

Frida Kahlo

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

tace, drewno, frida, decoupage : Frida Kahlo

tace drewno frida decoupage Frida Kahlo

Podstawka drewniana o wymiarach 10 x 10 cm. Wykonana techniką decoupage. Bardzo praktyczna pod kubek, filiżankę, kieliszek. Dla wielbicieli Fridy Kahlo!

14zł

podstawka

Frida Kahlo

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

tace, drewno, frida, decoupage : Frida Kahlo

tace drewno frida decoupage Frida Kahlo

Podstawka drewniana o wymiarach 10 x 10 cm. Wykonana techniką decoupage. Bardzo praktyczna pod kubek, filiżankę, kieliszek. Dla wielbicieli Fridy Kahlo!

14zł

podstawka

Frida Kahlo

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

wieszaki, drewno, frida, decoupage : Frida Kahlo

wieszaki drewno frida decoupage Frida Kahlo

Obrazek wieszaczek Fridy wykonany na starej desce techniką decoupage. Malowany, przecierany, patynowany, lakierowany. Posiada haczyk do zawieszania różnych drobnych przedmiotów (klucze, filiżanka, korale, ściereczka) w zależności od inwencji i fantazji właściciela. wymiary: 13 x 9,5 cm

35zł

wieszak

Frida Kahlo

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

tace, drewno, frida, decoupage : Frida Kahlo

tace drewno frida decoupage Frida Kahlo

Podstawka drewniana o wymiarach 10 x 10 cm. Wykonana techniką decoupage. Bardzo praktyczna pod kubek, filiżankę, kieliszek. Dla wielbicieli Fridy Kahlo!

14zł

podstawka

Frida Kahlo

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

tace, drewno, frida, decoupage : Frida Kahlo

tace drewno frida decoupage Frida Kahlo

Podstawka drewniana o wymiarach 10 x 10 cm. Wykonana techniką decoupage. Bardzo praktyczna pod kubek, filiżankę, kieliszek. Dla wielbicieli Fridy Kahlo!

14zł

podstawka

Frida Kahlo

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, drewno, frida, decoupage : F. Kahlo fot. 1932r. wyk. przez Guillermo Kahlo

obrazy drewno frida decoupage F. Kahlo fot. 1932r. wyk. przez Guillermo Kahlo

Obraz wykonany na starej desce. Technika zdobienia decoupage. Patynowany, przecierany. Wspaniały upominek dla miłośnika Fridy! Pięknie komponuje się na ścianie lub półce. Bardzo starannie wykonany. Wymiary: 20 x 11,5 cm

56zł
49zł

obraz

F. Kahlo fot. 1932r. wyk. przez Guillermo Kahlo

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

wieszaki, drewno, frida, decoupage : Frida Kahlo photos

wieszaki drewno frida decoupage Frida Kahlo photos

Obrazek - wieszak Fridy wykonany na starej desce techniką decoupage. Malowany, przecierany, patynowany, lakierowany. Posiada haczyk do zawieszania różnych drobnych przedmiotów (klucze, filiżanka, korale, ściereczka) w zależności od inwencji i fantazji właściciela. wymiary: 13 x 9,5 cm

41zł

wieszak

Frida Kahlo photos

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, drewno, frida, decoupage : Frida Kahlo

obrazy drewno frida decoupage Frida Kahlo

Obrazek wykonany na starej desce techniką decoupage. Bejcowany, przecierany, patynowany i wielokrotnie zabezpieczony lakierem satynowym. Duża frajda dla miłośników Fridy Kahlo! Wymiary: 17,5 x 12 cm.

57zł

obraz

Frida Kahlo

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

wieszaki, drewno, frida, decoupage : Frida Kahlo photos kolor

wieszaki drewno frida decoupage Frida Kahlo photos kolor

Obrazek - wieszak Fridy wykonany na starej desce techniką decoupage. Malowany, przecierany, patynowany, lakierowany. Posiada haczyk do zawieszania różnych drobnych przedmiotów (klucze, filiżanka, korale, ściereczka) w zależności od inwencji i fantazji właściciela. wymiary: 15 x 9 cm

41zł

wieszak

Frida Kahlo photos kolor

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, drewno, frida, decoupage : Frida Kahlo - autoportret (1940)

obrazy drewno frida decoupage Frida Kahlo - autoportret (1940)

Obraz wykonany na starej desce. Technika zdobienia decoupage. Patynowany, przecierany, złocony. Wspaniały upominek dla miłośnika Fridy! Pięknie komponuje się na ścianie lub półce. Duży format!!! Bardzo starannie wykonany. Wymiary: 27 x 19 cm

84zł

obraz

Frida Kahlo - autoportret (1940)

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, drewno, frida, decoupage : Frida Kahlo - kolorowa fotografia

obrazy drewno frida decoupage Frida Kahlo - kolorowa fotografia

Obraz wykonany na starej desce. Malowany, przecierany, patynowany, lakierowany. Technika decoupage. Wymiary: 15 x 11,5 cm. Dla wielbicieli Fridy Kahlo!

56zł

obraz

Frida Kahlo - kolorowa fotografia

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, drewno, frida, decoupage : Frida Kahlo self portrait with Necklace 1933

obrazy drewno frida decoupage Frida Kahlo self portrait with Necklace 1933

Obraz wykonany na starej desce. Malowany, przecierany, patynowany, lakierowany. Technika decoupage. Wymiary: 14 x 11 cm. Dla wielbicieli Fridy Kahlo!

56zł

obraz

Frida Kahlo self portrait with Necklace 1933

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, drewno, frida, decoupage : Frida Kahlo

obrazy drewno frida decoupage Frida Kahlo

Obrazek wykonany na starej desce techniką decoupage. Bejcowany, przecierany, patynowany i wielokrotnie zabezpieczony lakierem satynowym. Duża frajda dla miłośników Fridy Kahlo! Wymiary: 16,5 x 12 cm.

53zł

obraz

Frida Kahlo

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

wieszaki, drewno, frida, decoupage : Frida Kahlo

wieszaki drewno frida decoupage Frida Kahlo

Wieszak z Fridą Kahlo - drewniany o wymiarach - 11/8cm. Wykonany techniką decoupage. Malowany, postarzany (przecierny, patynowany)i złocony. Posiada mosiężny haczyk i zawieszkę. Na klucze lub inne drobiazgi.

39zł

wieszak

Frida Kahlo

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
pokaż dostępne artykuły (21)
pokaż artykuły w niskiej cenie (1)
pokaż sprzedane prace (63)
artykuły z opiniami od klientów (6)