na palec
na szyję
ucho
bransoletka
broszka
zegarek
pierścionek
obrączka
wisior
korale
naszyjnik
kolczyki
klipsy
sztyft
zawieszki
góra
dół
stopy
na głowę
bielizna
pasmanteria
sukienka
bluzka
koszulka
kamizelka
sweter
marynarka
kurtka
spódnica
spodnie
buty
papcie
skarpety
trampki
beret
czapka
kapelusz
guzik
gadżet
torba
kosmetyczka
etui
do włosów
na szyję
na głowę
portfel
pasek
rękawiczki
w podróży
krawat
spinka do mankietów
do telefonu
brelok
inne gadżety
torebka
na zakupy
saszetka
plecak
do laptopa
etui na komórkę
etui na okulary
inne
etui do iphone
opaska
gumka
klamra
spinka
szczotki
apaszka
chusta
szalik
beret
czapka
kapelusz
woreczek na bieliznę
opaska na oczy
lusterko kieszonkowe
przechowywanie
kuchnia
sypialnia
łazienka
anioł
oświetlenie
zegar
lustro
dekoracja
art. dla dzieci
papiernik
drobne
na ścianę
drzwi
pudełko
skrzynka
wieszak
serwetnik
ramka
herbaciarka
inne
na klucze
segregator
kubek
filiżanka
podstawka
taca
inne
poszewka
poduszka
narzuta
świeca
lampa
świecznik
butelka
doniczka
wazon
witraż
zawieszka
inne
dziecięcy pokój
do przytulania
do zabawy
do ubrania
dziecięce akcesoria
kartka
album
notatnik
piórnik
kalendarz
magnes na lodówkę
igielnik
szczotka
deseczka na zapiski
zakładka
inne
obraz
akwarela
grafika
fotografia
batik
rysunek
ikona
kafle
tabliczka
wizjer
agat
akwamaryn
amazonit
ametyst
awenturyn
bronzyt
cytrynian
fluoryt
granat
granit
hematyt
howlit
jadeit
jaspis
kalcyt
karneol
koral
kryształ górski
krzemień
kwarc
labradoryt
lawa wulkaniczna
magnezyt
malachit
mokait
nefryt
noc kairu
obsydian
oko tygrysie
onyks
opal
piasek pustyni
piryt
rodonit
serpentynit
turkus
unakit
chryzokola
masa solna
modelina
modelina Fimo
akryl
bawełna
jedwab
len
wełna
wiskoza
cloisonne
cyna
miedź
mosiądz
posrebrzane
srebro
stal
w kolorze czarnym
w kolorze złota
pozłacane
złoto
guziki
koronka
nici
pióra
włóczka
wstążka
masa perłowa
rzeczne
szklane
naturalna
sztuczna
jablonex
lampwork
millefori
miyuki shoji
spectra
szkło weneckie
szkło witrażowe
akryl
guma
plastik
żywica
monety
pestki . nasiona
żarówki
znana postać
abstrakcyjny
folklor
muzyczny
orientalny
roślinny
serce
zwierzęta
inne
paski
kropki
kratka
audrey hepburn
marilyn monroe
frida
klimt
michael jackson
alfons mucha
lawenda
maki
owoce
inne rośliny
muszle
róża
biedronki
konie
koty
krówki
motyle
pies
słonie
sowa
zwierzęta inne
balet
baśniowy
gwiazdka
wielkanoc
walentynki
ślub
dla dzieci
dla panów
aplikacja
batik
decoupage
filcowanie
frywolitki
fusing
haft
mozaika
patchwork
scrapbooking
szydełkowe
sutasz
szyte
metaloplastyka
wire wrapping
witraż
recykling
ręcznie malowane
Ikati Jewellery
Vintage & Romantic
kolczyki na zawieszki (10)
broszki (3)
spinki do włosów (2)
pierścionki (2)

Są bardzo ładne »»»

Są bardzo ładne
 

broszki, koty : KOCUR BENEK

broszki koty KOCUR BENEK

Oryginalna broszka w stylu vintage wykonana z bazy z brązu z "bezpiecznym" (zabezpieczonym przed ukłuciem) zapięciem. Pod przezroczystym kaboszonem znajduje się unikalna grafika z zabawnym kocurem. Rozmiar: ~20 mm.

36zł

broszka

KOCUR BENEK

czas realizacji

do 2 dni »

(dla zamówień opłaconych do 25.05.2012)

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty. UWAGA: W przypadaku dotarcia do nas wpłaty po 25.05.2012 zamówienie zostanie wysłane najwcześniej 06.06.2012 z powodu nieobecności Artysty.

spinki do włosów, koty : SPINKA Z KOTECZKĄ

spinki do włosów koty SPINKA Z KOTECZKĄ

Oryginalna spinka do włosów w stylu vintage wykonana z brązowej bazy. Pod przezroczystym kaboszonem znajduje się unikalna grafika z zabawnym kotkiem. Rozmiar obrazka: ~20 mm.

36zł

spinka do włosów

SPINKA Z KOTECZKĄ

czas realizacji

do 2 dni »

(dla zamówień opłaconych do 25.05.2012)

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty. UWAGA: W przypadaku dotarcia do nas wpłaty po 25.05.2012 zamówienie zostanie wysłane najwcześniej 06.06.2012 z powodu nieobecności Artysty.

broszki, zwierzęta inne : FOLLOW THE WHITE RABBIT - BROSZKA Z KRÓLIKIEM

broszki zwierzęta inne FOLLOW THE WHITE RABBIT - BROSZKA Z KRÓLIKIEM

Oryginalna broszka w stylu vintage wykonana z bazy z brązu z "bezpiecznym" (zabezpieczonym przed ukłuciem) zapięciem. Pod przezroczystym kaboszonem znajduje się unikalna grafika z królikiem. Rozmiar: ~25 mm.

39zł

broszka

FOLLOW THE WHITE RABBIT - BROSZKA Z KRÓLIKIEM

czas realizacji

do 2 dni »

(dla zamówień opłaconych do 25.05.2012)

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty. UWAGA: W przypadaku dotarcia do nas wpłaty po 25.05.2012 zamówienie zostanie wysłane najwcześniej 06.06.2012 z powodu nieobecności Artysty.

kolczyki na zawieszki, pies : SCOTTIE - KOLCZYKI Z TERIEREM

kolczyki na zawieszki pies SCOTTIE - KOLCZYKI Z TERIEREM

Oryginalne kolczyki w stylu vintage wykonane z brązowych bigli. Pod przezroczystymi kaboszonami znajdują się oryginalne grafiki z terierem szkockim. Rozmiar obrazka: ~18 mm.

53zł

kolczyki

SCOTTIE - KOLCZYKI Z TERIEREM

czas realizacji

do 2 dni »

(dla zamówień opłaconych do 25.05.2012)

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty. UWAGA: W przypadaku dotarcia do nas wpłaty po 25.05.2012 zamówienie zostanie wysłane najwcześniej 06.06.2012 z powodu nieobecności Artysty.

kolczyki na zawieszki : SERCJUSZ - KOLCZYKI

kolczyki na zawieszki SERCJUSZ - KOLCZYKI

Oryginalne kolczyki w stylu vintage wykonane z brązowych bigli. Pod przezroczystymi kaboszonami znajdują się oryginalne grafiki z zabawnym stworkiem. Rozmiar obrazka: ~18 mm.

53zł

kolczyki

SERCJUSZ - KOLCZYKI

czas realizacji

do 2 dni »

(dla zamówień opłaconych do 25.05.2012)

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty. UWAGA: W przypadaku dotarcia do nas wpłaty po 25.05.2012 zamówienie zostanie wysłane najwcześniej 06.06.2012 z powodu nieobecności Artysty.

pierścionki, zwierzęta inne : DUŻY PIERŚCIONEK Z JELENIEM

pierścionki zwierzęta inne DUŻY PIERŚCIONEK Z JELENIEM

Oryginalny, regulowany pierścionek w stylu vintage wykonany z brązowej bazy. Pod przezroczystym kaboszonem znajduje się unikalna grafika z jeleniem. Rozmiar obrazka: ~25 mm.

45zł

pierścionek

DUŻY PIERŚCIONEK Z JELENIEM

czas realizacji

do 2 dni »

(dla zamówień opłaconych do 25.05.2012)

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty. UWAGA: W przypadaku dotarcia do nas wpłaty po 25.05.2012 zamówienie zostanie wysłane najwcześniej 06.06.2012 z powodu nieobecności Artysty.
kolczyki na zawieszki zwierzęta inne JELENIE - KOLCZYKI

Oryginalne kolczyki w stylu vintage wykonane z brązowych bigli. Pod przezroczystymi kaboszonami znajdują się oryginalne grafiki z jeleniem. Rozmiar obrazka: ~18 mm.

53zł

kolczyki

JELENIE - KOLCZYKI

czas realizacji

do 2 dni »

(dla zamówień opłaconych do 25.05.2012)

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty. UWAGA: W przypadaku dotarcia do nas wpłaty po 25.05.2012 zamówienie zostanie wysłane najwcześniej 06.06.2012 z powodu nieobecności Artysty.

pierścionki, zwierzęta inne : PIERŚCIONEK Z JELENIEM

pierścionki zwierzęta inne PIERŚCIONEK Z JELENIEM

Oryginalny, regulowany pierścionek w stylu vintage wykonany z brązowej bazy. Pod przezroczystym kaboszonem znajduje się unikalna grafika z jeleniem. Rozmiar obrazka: ~20 mm.

41zł

pierścionek

PIERŚCIONEK Z JELENIEM

czas realizacji

do 2 dni »

(dla zamówień opłaconych do 25.05.2012)

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty. UWAGA: W przypadaku dotarcia do nas wpłaty po 25.05.2012 zamówienie zostanie wysłane najwcześniej 06.06.2012 z powodu nieobecności Artysty.

broszki, koty : KOTECZKA DYZIA

broszki koty KOTECZKA DYZIA

Oryginalna broszka w stylu vintage wykonana z bazy z brązu z "bezpiecznym" (zabezpieczonym przed ukłuciem) zapięciem. Pod przezroczystym kaboszonem znajduje się unikalna grafika z zabawnym kocurem. Rozmiar: ~20 mm.

36zł

broszka

KOTECZKA DYZIA

czas realizacji

do 2 dni »

(dla zamówień opłaconych do 25.05.2012)

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty. UWAGA: W przypadaku dotarcia do nas wpłaty po 25.05.2012 zamówienie zostanie wysłane najwcześniej 06.06.2012 z powodu nieobecności Artysty.

spinki do włosów, serce : SPINKA Z SERDUSZKIEM

spinki do włosów serce SPINKA Z SERDUSZKIEM

Oryginalna spinka do włosów w stylu vintage wykonana z brązowej bazy. Pod przezroczystym kaboszonem znajduje się unikalna grafika z serduszkiem. Rozmiar obrazka: ~20 mm.

36zł

spinka do włosów

SPINKA Z SERDUSZKIEM

czas realizacji

do 2 dni »

(dla zamówień opłaconych do 25.05.2012)

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty. UWAGA: W przypadaku dotarcia do nas wpłaty po 25.05.2012 zamówienie zostanie wysłane najwcześniej 06.06.2012 z powodu nieobecności Artysty.
kolczyki na zawieszki mosiądz orientalny CYNAMONOWE

Oryginalne kolczyki w stylu vintage wykonane z mosiężnych bigli. Pod przezroczystymi kaboszonami znajdują się orientalne grafiki. Rozmiar obrazka: ~18 mm.

63zł
53zł

kolczyki

CYNAMONOWE

czas realizacji

do 2 dni »

(dla zamówień opłaconych do 25.05.2012)

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty. UWAGA: W przypadaku dotarcia do nas wpłaty po 25.05.2012 zamówienie zostanie wysłane najwcześniej 06.06.2012 z powodu nieobecności Artysty.
kolczyki na zawieszki mosiądz orientalny ZIELONO MI

Oryginalne kolczyki w stylu vintage wykonane z mosiężnych bigli. Pod przezroczystymi kaboszonami znajdują się orientalne grafiki. Rozmiar obrazka: ~18 mm.

63zł
53zł

kolczyki

ZIELONO MI

czas realizacji

do 2 dni »

(dla zamówień opłaconych do 25.05.2012)

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty. UWAGA: W przypadaku dotarcia do nas wpłaty po 25.05.2012 zamówienie zostanie wysłane najwcześniej 06.06.2012 z powodu nieobecności Artysty.
kolczyki na zawieszki mosiądz orientalny ŁĄCZKA

Oryginalne kolczyki w stylu vintage wykonane z mosiężnych bigli. Pod przezroczystymi kaboszonami znajdują się orientalne grafiki. Rozmiar obrazka: ~18 mm.

63zł
53zł

kolczyki

ŁĄCZKA

czas realizacji

do 2 dni »

(dla zamówień opłaconych do 25.05.2012)

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty. UWAGA: W przypadaku dotarcia do nas wpłaty po 25.05.2012 zamówienie zostanie wysłane najwcześniej 06.06.2012 z powodu nieobecności Artysty.
kolczyki na zawieszki mosiądz orientalny ORANGE BOMBAY

Oryginalne kolczyki w stylu vintage wykonane z mosiężnych bigli. Pod przezroczystymi kaboszonami znajdują się orientalne grafiki. Rozmiar obrazka: ~18 mm.

63zł
53zł

kolczyki

ORANGE BOMBAY

czas realizacji

do 2 dni »

(dla zamówień opłaconych do 25.05.2012)

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty. UWAGA: W przypadaku dotarcia do nas wpłaty po 25.05.2012 zamówienie zostanie wysłane najwcześniej 06.06.2012 z powodu nieobecności Artysty.
kolczyki na zawieszki mosiądz orientalny WĘGIERSKA LILIA

Oryginalne kolczyki w stylu vintage wykonane z mosiężnych bigli. Pod przezroczystymi kaboszonami znajdują się miniatury wykonanej przeze mnie fotografii. Rozmiar obrazka: ~18 mm.

63zł
53zł

kolczyki

WĘGIERSKA LILIA

czas realizacji

do 2 dni »

(dla zamówień opłaconych do 25.05.2012)

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty. UWAGA: W przypadaku dotarcia do nas wpłaty po 25.05.2012 zamówienie zostanie wysłane najwcześniej 06.06.2012 z powodu nieobecności Artysty.
pokaż dostępne artykuły (17)
pokaż artykuły w niskiej cenie (7)
pokaż sprzedane prace (1)
artykuły z opiniami od klientów (1)