na palec
na szyję
ucho
bransoletka
broszka
zegarek
pierścionek
obrączka
wisior
korale
naszyjnik
kolczyki
klipsy
sztyft
zawieszki
góra
dół
stopy
na głowę
bielizna
pasmanteria
sukienka
bluzka
koszulka
kamizelka
sweter
marynarka
kurtka
spódnica
spodnie
buty
papcie
skarpety
trampki
beret
czapka
kapelusz
guzik
gadżet
torba
kosmetyczka
etui
do włosów
na szyję
na głowę
portfel
pasek
rękawiczki
w podróży
krawat
spinka do mankietów
do telefonu
brelok
inne gadżety
torebka
na zakupy
saszetka
plecak
do laptopa
etui na komórkę
etui na okulary
inne
etui do iphone
opaska
gumka
klamra
spinka
szczotki
apaszka
chusta
szalik
beret
czapka
kapelusz
woreczek na bieliznę
opaska na oczy
lusterko kieszonkowe
przechowywanie
kuchnia
sypialnia
łazienka
anioł
oświetlenie
zegar
lustro
dekoracja
art. dla dzieci
papiernik
drobne
na ścianę
drzwi
pudełko
skrzynka
wieszak
serwetnik
ramka
herbaciarka
inne
na klucze
segregator
kubek
filiżanka
podstawka
taca
inne
poszewka
poduszka
narzuta
świeca
lampa
świecznik
butelka
doniczka
wazon
witraż
zawieszka
inne
dziecięcy pokój
do przytulania
do zabawy
do ubrania
dziecięce akcesoria
kartka
album
notatnik
piórnik
kalendarz
magnes na lodówkę
igielnik
szczotka
deseczka na zapiski
zakładka
inne
obraz
akwarela
grafika
fotografia
batik
rysunek
ikona
kafle
tabliczka
wizjer
agat
akwamaryn
amazonit
ametyst
awenturyn
bronzyt
cytrynian
fluoryt
granat
granit
hematyt
howlit
jadeit
jaspis
kalcyt
karneol
koral
kryształ górski
krzemień
kwarc
labradoryt
lawa wulkaniczna
magnezyt
malachit
mokait
nefryt
noc kairu
obsydian
oko tygrysie
onyks
opal
piasek pustyni
piryt
rodonit
serpentynit
turkus
unakit
chryzokola
masa solna
modelina
modelina Fimo
akryl
bawełna
jedwab
len
wełna
wiskoza
cloisonne
cyna
miedź
mosiądz
posrebrzane
srebro
stal
w kolorze czarnym
w kolorze złota
pozłacane
złoto
guziki
koronka
nici
pióra
włóczka
wstążka
masa perłowa
rzeczne
szklane
naturalna
sztuczna
jablonex
lampwork
millefori
miyuki shoji
spectra
szkło weneckie
szkło witrażowe
akryl
guma
plastik
żywica
monety
pestki . nasiona
żarówki
znana postać
abstrakcyjny
folklor
muzyczny
orientalny
roślinny
serce
zwierzęta
inne
paski
kropki
kratka
audrey hepburn
marilyn monroe
frida
klimt
michael jackson
alfons mucha
lawenda
maki
owoce
inne rośliny
muszle
róża
biedronki
konie
koty
krówki
motyle
pies
słonie
sowa
zwierzęta inne
balet
baśniowy
gwiazdka
wielkanoc
walentynki
ślub
dla dzieci
dla panów
aplikacja
batik
decoupage
filcowanie
frywolitki
fusing
haft
mozaika
patchwork
scrapbooking
szydełkowe
sutasz
szyte
metaloplastyka
wire wrapping
witraż
recykling
ręcznie malowane
Anna Woźniak
SŁODZIAKI - KOLOROWO I BAJKOWO
do pokoju dziecka (11)
obrazy (1)
rysunki (2)

Prześliczny, bajkowy, pozytywny i jedyny w swoim rodzaju. REWELACJA :) »»»

Prześliczny, bajkowy, pozytywny i jedyny w swoim rodzaju. REWELACJA :) »»»

Prześliczny, bajkowy, pozytywny i jedyny w swoim rodzaju. REWELACJA :) »»»

Prześliczny, bajkowy, pozytywny i jedyny w swoim rodzaju. REWELACJA :) »»»

Zakupiłam trzy fotografie i umieściłam je w jednej oprawie. Wyglądają »»»

Prześliczny, bajkowy, pozytywny i jedyny w swoim rodzaju. REWELACJA :)
Prześliczny, bajkowy, pozytywny i jedyny w swoim rodzaju. REWELACJA :)
Prześliczny, bajkowy, pozytywny i jedyny w swoim rodzaju. REWELACJA :)
Prześliczny, bajkowy, pozytywny i jedyny w swoim rodzaju. REWELACJA :)
Zakupiłam trzy fotografie i umieściłam je w jednej oprawie. Wyglądają fantastycznie! Bardzo oryginalny prezent, polecam :)

Anna Woźniak


Anna Woźniak

w wylęgarni od: 876 dni

ilość dostępnych art.: 29

do pokoju dziecka [11]

fotografie [7]

obrazy [7]

SŁODZIAKI

świat widziany inaczej

BLACK & red & WHITE

inne opinie 
Prześliczny, bajkowy, pozytywny i jedyny w swoim rodzaju. REWELACJA :)
KOLOROWO I BAJKOWO
malarstwo­,​ dekoracja­a,​ wystrój,​ prezent
BLACK &​ red &​ WHITE
obrazy bawełna abstrakcyjny ENERGY

Akryl na płótnie. Wymiary 50x70cm. Do samodzielnej oprawy

675zł
435zł

obraz akrylowy na płótnie

ENERGY

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, bawełna, ręcznie malowane, abstrakcyjny : I w myslach Cię szukam ... akt / kobieta / anioł

obrazy bawełna ręcznie malowane abstrakcyjny I w myslach Cię szukam ... akt / kobieta / anioł

Malarstwo olejne na płótnie. Wymiary 50x50cm. Boki zamalowane zgodnie z kolorystyka obrazu. Kolory zdjęcia mogą się nieco róznić od oryginału. Obraz prezentuje się lepiej na żywo. Obraz sprawdzi się jako prezent i ciekawa dekoracja. Polecam ZOBACZ INNE MOJE PRACE :)

240zł
165zł

malarstwo olejne na płótnie

I w myslach Cię szukam ... akt / kobieta / anioł

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
rysunki papier zwierzęta inne ręcznie malowane MYCHA :)

Autorski obrazek na kartonie Technika- farby wodne, utrwalony fiksatywą Format A4 Do samodzielnej oprawy Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie »»»

33zł
12zł

obrazek

MYCHA :)

czas realizacji

do 2 dni »

Autorski obrazek na kartonie Technika- farby wodne,​ utrwalony fiksatywą Format A4 Do samodzielnej oprawy Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. ​o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. ​Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
obrazy papier zwierzęta inne ręcznie malowane BATMANEM BYĆ ....

Autorski obrazek na kartonie Technika- farby wodne, utrwalony fiksatywą Format A4 Do samodzielnej oprawy Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie »»»

36zł
12zł

obrazek

BATMANEM BYĆ ....

czas realizacji

do 2 dni »

Autorski obrazek na kartonie Technika- farby wodne,​ utrwalony fiksatywą Format A4 Do samodzielnej oprawy Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. ​o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. ​Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
do pokoju dziecka papier zwierzęta inne ręcznie malowane dla dzieci DWA SŁODZIAKOWE OBRAZKI

Dwa obrazki na kartonie.Format a4 x2. Technika- farba akrylowa- utrwalona fiksatywą. Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.

53zł
20zł

obrazek do pokoju dziecięcego

DWA SŁODZIAKOWE OBRAZKI

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
do pokoju dziecka papier zwierzęta inne ręcznie malowane dla dzieci ŚLIMAK

Autorski obrazek na kartonie Technika- farby wodne, utrwalony fiksatywą Format A4 Do samodzielnej oprawy Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie »»»

36zł
19zł

obrazek

ŚLIMAK

czas realizacji

do 2 dni »

Autorski obrazek na kartonie Technika- farby wodne,​ utrwalony fiksatywą Format A4 Do samodzielnej oprawy Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. ​o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. ​Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

rysunki, papier, ręcznie malowane, postacie z bajek : 3 obrazki WRÓŻKI OPIEKUNKI DOBRYCH SNÓW

rysunki papier ręcznie malowane postacie z bajek 3 obrazki WRÓŻKI  OPIEKUNKI DOBRYCH SNÓW

Obrazki na kartonie Technika- farby wodne,pastel utrwalony fiksatywą Format 3x A4 Do samodzielnej oprawy

75zł
46zł

obrazki tryptyk

3 obrazki WRÓŻKI OPIEKUNKI DOBRYCH SNÓW

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, bawełna, ręcznie malowane, abstrakcyjny : STRAŻNICY WSPOMNIEŃ ....

obrazy bawełna ręcznie malowane abstrakcyjny STRAŻNICY  WSPOMNIEŃ ....

obraz olejny na płótnie, wymiary:35x70 cm

450zł
240zł

malarstwo olejne na płótnie

STRAŻNICY WSPOMNIEŃ ....

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
do pokoju dziecka papier koty ręcznie malowane dla dzieci KOCIARA

Obrazek na kartonie. Technika mieszana- farby wodne,pastel-utrwalony fiksatywą. Format A4. Do samodzielnej oprawy. Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji.

22zł
12zł

obrazek, dekoracja

KOCIARA

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

do pokoju dziecka, papier, zwierzęta inne, ręcznie malowane, dla dzieci : NIEBIESKI PTAK słodziakowa dekoracja

do pokoju dziecka papier zwierzęta inne ręcznie malowane dla dzieci NIEBIESKI PTAK słodziakowa dekoracja

Obrazek na kartonie. Technika mieszana- farby wodne,pastel, utrwalony fiksatywą. Format A4. Do samodzielnej oprawy. Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji.

27zł
12zł

obrazek na kartonie

NIEBIESKI PTAK słodziakowa dekoracja

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, bawełna, konie, ręcznie malowane : WOLNOŚĆ koń / konie

obrazy bawełna konie ręcznie malowane WOLNOŚĆ koń / konie

PIĘKNA PASTEL. KOŃ / KONIE Pastel na kartonie. Format 31x30cm. Na pewno sprawdzi się jako: dekoracja - wystrój domu, biura, firmy lub lokalu / np. prezent Słowa kluczowe: koń, konie, ulotnośc, chwila, kus, galop, biały, ogier, rumak, prezent, piekno, zwierze, czary, chwila, ulotność, łąka, dynamizm, ekspresja, impresja, Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie »»»

84zł
75zł

pastel duża

WOLNOŚĆ koń / konie

czas realizacji

do 2 dni »

PIĘKNA PASTEL. ​KOŃ / KONIE Pastel na kartonie. ​Format 31x30cm. ​Na pewno sprawdzi się jako: dekoracja - wystrój domu,​ biura,​ firmy lub lokalu / np. ​prezent Słowa kluczowe: koń,​ konie,​ ulotnośc,​ chwila,​ kus,​ galop,​ biały,​ ogier,​ rumak,​ prezent,​ piekno,​ zwierze,​ czary,​ chwila,​ ulotność,​ łąka,​ dynamizm,​ ekspresja,​ impresja,​ Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. ​o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. ​Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

do pokoju dziecka, papier, krówki, ręcznie malowane, dla dzieci : MUUUĆKA I ŻABA. Prezent !

do pokoju dziecka papier krówki ręcznie malowane dla dzieci MUUUĆKA I ŻABA. Prezent !

Autorski obrazek na kartonie Technika- farby wodne, utrwalony fiksatywą Format A4 Do samodzielnej oprawy Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie »»»

33zł
20zł

obrazek, dekoracja

MUUUĆKA I ŻABA. Prezent !

czas realizacji

do 2 dni »

Autorski obrazek na kartonie Technika- farby wodne,​ utrwalony fiksatywą Format A4 Do samodzielnej oprawy Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. ​o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. ​Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
do pokoju dziecka papier pies ręcznie malowane dla dzieci PRZYJACIELE

Autorski obrazek na kartonie Technika- farby wodne, utrwalony fiksatywą Format A4 Do samodzielnej oprawy Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie »»»

30zł
12zł

obrazek, dekoracja dla dzieci!

PRZYJACIELE

czas realizacji

do 2 dni »

Autorski obrazek na kartonie Technika- farby wodne,​ utrwalony fiksatywą Format A4 Do samodzielnej oprawy Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. ​o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. ​Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

do pokoju dziecka, papier, biedronki, ręcznie malowane, dla dzieci : KROPKA. Do pokoju dziecięcego!

do pokoju dziecka papier biedronki ręcznie malowane dla dzieci KROPKA. Do pokoju dziecięcego!

Autorski obrazek na kartonie Technika- farby wodne, utrwalony fiksatywą Format A4 Do samodzielnej oprawy Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie »»»

20zł
12zł

obrazek , dekoracja

KROPKA. Do pokoju dziecięcego!

czas realizacji

do 2 dni »

Autorski obrazek na kartonie Technika- farby wodne,​ utrwalony fiksatywą Format A4 Do samodzielnej oprawy Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. ​o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. ​Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
do pokoju dziecka papier ręcznie malowane postacie z bajek dla dzieci KRÓLEWICZ NA ŻYCZENIE

Autorski obrazek na kartonie Technika- farby wodne, utrwalony fiksatywą Format A4 Do samodzielnej oprawy Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie »»»

26zł
12zł

obrazek , dekoracja

KRÓLEWICZ NA ŻYCZENIE

czas realizacji

do 2 dni »

Autorski obrazek na kartonie Technika- farby wodne,​ utrwalony fiksatywą Format A4 Do samodzielnej oprawy Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. ​o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. ​Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
pokaż dostępne artykuły (29)
pokaż artykuły w niskiej cenie (28)
pokaż sprzedane prace (15)
artykuły z opiniami od klientów (5)