Malarstwo olejne na płótnie. Wymiary 50x50cm. Boki zamalowane zgodnie z kolorystyka obrazu. Kolory zdjęcia mogą się nieco róznić od oryginału. Obraz prezentuje się lepiej na żywo. Obraz sprawdzi się jako prezent i ciekawa dekoracja. Polecam ZOBACZ INNE MOJE PRACE :)
Autorski obrazek na kartonie
Technika- farby wodne, utrwalony fiksatywą
Format A4
Do samodzielnej oprawy
Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji
Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie »»»
Autorski obrazek na kartonie
Technika- farby wodne, utrwalony fiksatywą
Format A4
Do samodzielnej oprawy
Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji
Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
Autorski obrazek na kartonie
Technika- farby wodne, utrwalony fiksatywą
Format A4
Do samodzielnej oprawy
Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji
Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie »»»
Autorski obrazek na kartonie
Technika- farby wodne, utrwalony fiksatywą
Format A4
Do samodzielnej oprawy
Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji
Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
Dwa obrazki na kartonie.Format a4 x2. Technika- farba akrylowa- utrwalona fiksatywą.
Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
Autorski obrazek na kartonie
Technika- farby wodne, utrwalony fiksatywą
Format A4
Do samodzielnej oprawy
Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji
Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie »»»
Autorski obrazek na kartonie
Technika- farby wodne, utrwalony fiksatywą
Format A4
Do samodzielnej oprawy
Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji
Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
Obrazek na kartonie.
Technika mieszana- farby wodne,pastel-utrwalony fiksatywą.
Format A4.
Do samodzielnej oprawy.
Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji.
Obrazek na kartonie.
Technika mieszana- farby wodne,pastel, utrwalony fiksatywą.
Format A4.
Do samodzielnej oprawy.
Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji.
PIĘKNA PASTEL. KOŃ / KONIE
Pastel na kartonie. Format 31x30cm. Na pewno sprawdzi się jako: dekoracja - wystrój domu, biura, firmy lub lokalu / np. prezent
Słowa kluczowe:
koń, konie, ulotnośc, chwila, kus, galop, biały, ogier, rumak, prezent, piekno, zwierze, czary, chwila, ulotność, łąka, dynamizm, ekspresja, impresja,
Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie »»»
PIĘKNA PASTEL. KOŃ / KONIE
Pastel na kartonie. Format 31x30cm. Na pewno sprawdzi się jako: dekoracja - wystrój domu, biura, firmy lub lokalu / np. prezent
Słowa kluczowe:
koń, konie, ulotnośc, chwila, kus, galop, biały, ogier, rumak, prezent, piekno, zwierze, czary, chwila, ulotność, łąka, dynamizm, ekspresja, impresja,
Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
Autorski obrazek na kartonie
Technika- farby wodne, utrwalony fiksatywą
Format A4
Do samodzielnej oprawy
Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji
Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie »»»
Autorski obrazek na kartonie
Technika- farby wodne, utrwalony fiksatywą
Format A4
Do samodzielnej oprawy
Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji
Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
Autorski obrazek na kartonie
Technika- farby wodne, utrwalony fiksatywą
Format A4
Do samodzielnej oprawy
Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji
Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie »»»
Autorski obrazek na kartonie
Technika- farby wodne, utrwalony fiksatywą
Format A4
Do samodzielnej oprawy
Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji
Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
Autorski obrazek na kartonie
Technika- farby wodne, utrwalony fiksatywą
Format A4
Do samodzielnej oprawy
Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji
Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie »»»
Autorski obrazek na kartonie
Technika- farby wodne, utrwalony fiksatywą
Format A4
Do samodzielnej oprawy
Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji
Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
Autorski obrazek na kartonie
Technika- farby wodne, utrwalony fiksatywą
Format A4
Do samodzielnej oprawy
Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji
Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie »»»
Autorski obrazek na kartonie
Technika- farby wodne, utrwalony fiksatywą
Format A4
Do samodzielnej oprawy
Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji
Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.