na palec
na szyję
ucho
bransoletka
broszka
zegarek
pierścionek
obrączka
wisior
korale
naszyjnik
kolczyki
klipsy
sztyft
zawieszki
góra
dół
stopy
na głowę
bielizna
pasmanteria
sukienka
bluzka
koszulka
kamizelka
sweter
marynarka
kurtka
spódnica
spodnie
buty
papcie
skarpety
trampki
beret
czapka
kapelusz
guzik
gadżet
torba
kosmetyczka
etui
do włosów
na szyję
na głowę
portfel
pasek
rękawiczki
w podróży
krawat
spinka do mankietów
do telefonu
brelok
inne gadżety
torebka
na zakupy
saszetka
plecak
do laptopa
etui na komórkę
etui na okulary
inne
etui do iphone
opaska
gumka
klamra
spinka
szczotki
apaszka
chusta
szalik
beret
czapka
kapelusz
woreczek na bieliznę
opaska na oczy
lusterko kieszonkowe
przechowywanie
kuchnia
sypialnia
łazienka
anioł
oświetlenie
zegar
lustro
dekoracja
dla dzieci
papiernik
drobne
na ścianę
drzwi
pudełko
skrzynka
wieszak
serwetnik
ramka
herbaciarka
inne
na klucze
segregator
kubek
filiżanka
podstawka
taca
inne
poszewka
poduszka
narzuta
świeca
lampa
świecznik
butelka
doniczka
wazon
witraż
zawieszka
inne
dziecięcy pokój
do przytulania
do zabawy
do ubrania
dziecięce akcesoria
kartka
album
notatnik
piórnik
kalendarz
magnes na lodówkę
igielnik
szczotka
deseczka na zapiski
zakładka
inne
obraz
akwarela
grafika
fotografia
batik
rysunek
ikona
kafle
tabliczka
wizjer
agat
akwamaryn
amazonit
ametyst
awenturyn
bronzyt
cytrynian
fluoryt
granat
granit
hematyt
howlit
jadeit
jaspis
kalcyt
karneol
koral
kryształ górski
krzemień
kwarc
labradoryt
lawa wulkaniczna
magnezyt
malachit
mokait
nefryt
noc kairu
obsydian
oko tygrysie
onyks
opal
piasek pustyni
piryt
rodonit
serpentynit
turkus
unakit
chryzokola
masa solna
modelina
modelina Fimo
akryl
bawełna
jedwab
len
wełna
wiskoza
cloisonne
cyna
miedź
mosiądz
posrebrzane
srebro
stal
w kolorze czarnym
w kolorze złota
pozłacane
złoto
guziki
koronka
nici
pióra
włóczka
wstążka
masa perłowa
rzeczne
szklane
naturalna
sztuczna
jablonex
lampwork
millefori
miyuki shoji
spectra
szkło weneckie
szkło witrażowe
akryl
guma
plastik
żywica
monety
pestki . nasiona
żarówki
znana postać
abstrakcyjny
folklor
muzyczny
orientalny
roślinny
serce
zwierzęta
inne
paski
kropki
kratka
audrey hepburn
marilyn monroe
frida
klimt
michael jackson
alfons mucha
lawenda
maki
owoce
inne rośliny
muszle
róża
biedronki
konie
koty
krówki
motyle
pies
słonie
sowa
zwierzęta inne
balet
baśniowy
gwiazdka
wielkanoc
walentynki
ślub
dla panów
aplikacja
batik
decoupage
filcowanie
frywolitki
fusing
haft
mozaika
patchwork
scrapbooking
szydełkowe
sutasz
szyte
metaloplastyka
wire wrapping
witraż
recykling
ręcznie malowane
handmade
dom i ogród - kalendarze avangardowe
kalendarze (15)

PRZESYŁKA DOSZŁA W EXPRESOWYM TEMPIE. DESECZKA PIĘKNA, A KALENDARZ »»»

To było to! Obraz przepiękny, urzekł nas od razu swoim »»»

Deseczka bardzo ładna, cieszy oko !!! »»»

JESTEM NIEZADOWOLONA, ROZCZAROWANA I ZBULWERSOWANA OTRZYMANĄ »»»

Bardzo ladna deseczka i klasyczny kalendarz:) Dziekuje i pozdrawiam »»»

bardzo porządne wykonanie, torebka jak na zdjęciu a nawet fajniejsza, »»»

Torebka bardzo ładna, w rzeczywistosci duzo ladniejsza niz na »»»

Torba chyba troszkę większa niż w opisie. Super uszyta, z kieszonkami »»»

Torba super, taka jak oczekiwałam. Przesyłka ekspresowa. »»»

jestem bardzo zadowolona z zakupów, nie miałam żadnych problemów, »»»

PRZESYŁKA DOSZŁA W EXPRESOWYM TEMPIE. DESECZKA PIĘKNA, A KALENDARZ PRZYMOCOWANY WRĘCZ WZOROWO. JESTEM BARDZO ZADOWOLONA, DZIĘKUJĘ ZA MIŁE ŻYCZENIA I POZDRAWIAM AUTORKĘ.
To było to! Obraz przepiękny, urzekł nas od razu swoim nastrojem. Przesyłka bardzo starannie przygotowana i opakowana. Dotarła na miejsce o czasie, bezpieczna i nieuszkodzona. Polecam wszystkim.
Deseczka bardzo ładna, cieszy oko !!!
JESTEM NIEZADOWOLONA, ROZCZAROWANA I ZBULWERSOWANA OTRZYMANĄ PRZESYŁKĄ! BOKI DESECZKI ZOSTAŁY POKRYTE JAKĄŚ FARBĄ I TO TAK NIESTARANNIE, ŻE FARBA TA NACHODZI NA OBRAZEK PRAKTYCZNIE Z KAŻDEJ STRONY. KALENDARZ ZOSTAŁ PRZYMOCOWANY KRZYWO I W DODATKU PRAWIE ODPADŁ (POD WPŁYWEM CIĘŻARU), GDY WZIĘŁAM DESECZKĘ DO RĘKI. W DODATKU NA OPAKOWANIU NIE BYŁO ADRESU NADAWCY WIĘC JAK JĄ TERAZ ODDAĆ. NIE POLECAM NIKOMU TAK WADLIWEGO PRODUKTU. JEDYNYM PLUSEM BYŁ FAKT, IŻ PRZESYŁKA DOTARŁA W MIARĘ SZYBKO.
Bardzo ladna deseczka i klasyczny kalendarz:) Dziekuje i pozdrawiam serdecznie:)
bardzo porządne wykonanie, torebka jak na zdjęciu a nawet fajniejsza, polecam!
Torebka bardzo ładna, w rzeczywistosci duzo ladniejsza niz na zdjeciu. Kolezanki w pracy... padly z zachwytu :).
Torba chyba troszkę większa niż w opisie. Super uszyta, z kieszonkami wewn., co dla kobiety jest kluczowe :) Szybka wysyłka, dobrze zapakowana.
Torba super, taka jak oczekiwałam. Przesyłka ekspresowa.
jestem bardzo zadowolona z zakupów, nie miałam żadnych problemów, przesyłkę dostałam dwa dni po złożeniu zamówienia, polecam

handmade


handmade

w wylęgarni od: 2465 dni

ilość dostępnych art.: 19

kalendarze [15]

obrazy [4]

dom i ogród

obrazy

torebki

kosmetyczki

inne opinie 
Torebka bardzo ładna, w rzeczywistosci duzo ladniejsza niz na zdjeciu. Kolezanki w pracy... padly z zachwytu :).
kalendarz­e avangardo­we
obrazy
...
...
kalendarze drewno akcesoria na gwiazdkę decoupage kalendarz trattoria

Drewniana deseczka ,zdobiona decoupage.Przytwierdzony do niej popularny i praktyczny kalendarz na 2012 rok.W kalendarzu znajdziecie wiele rad, przepisow i cytatow.Taka deseczka to doskonaly prezent.Wystarczy zawiesic na gwozdziku i juz ociepli nam to wnetrze.Przedmiot przyjemny dla oka , praktyczny i z pomyslem!POLECAM! 33wys,14szer pakowany elegancko w celofan

35zł

kalendarz

kalendarz trattoria

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
kalendarze drewno akcesoria na gwiazdkę decoupage kalendarz rozany

Drewniana deseczka ,zdobiona decoupage.Przytwierdzony do niej popularny i praktyczny kalendarz na 2012 rok.W kalendarzu znajdziecie wiele rad, przepisow i cytatow.Taka deseczka to doskonaly prezent.Wystarczy zawiesic na gwozdziku i juz ociepli nam to wnetrze.Przedmiot przyjemny dla oka , praktyczny i z pomyslem!POLECAM! 33wys,14szer pakowany elegancko w celofan

35zł

kalendarz

kalendarz rozany

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
kalendarze drewno akcesoria na gwiazdkę decoupage kalendarz holenderski

Drewniana deseczka ,zdobiona decoupage.Przytwierdzony do niej popularny i praktyczny kalendarz na 2012 rok.W kalendarzu znajdziecie wiele rad, przepisow i cytatow.Taka deseczka to doskonaly prezent.Wystarczy zawiesic na gwozdziku i juz ociepli nam to wnetrze.Przedmiot przyjemny dla oka , praktyczny i z pomyslem!POLECAM! 33wys,14szer pakowany elegancko w celofan

35zł

kalendarz

kalendarz holenderski

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
kalendarze drewno akcesoria na gwiazdkę decoupage kalendarz romantyczny

Drewniana deseczka ,zdobiona decoupage.Przytwierdzony do niej popularny i praktyczny kalendarz na 2012 rok.W kalendarzu znajdziecie wiele rad, przepisow i cytatow.Taka deseczka to doskonaly prezent.Wystarczy zawiesic na gwozdziku i juz ociepli nam to wnetrze.Przedmiot przyjemny dla oka , praktyczny i z pomyslem!POLECAM! 33wys,14szer pakowany elegancko w celofan

35zł

kalendarz

kalendarz romantyczny

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

kalendarze, drewno, akcesoria na gwiazdkę, decoupage : kalendarz kuchenny słoiczek

kalendarze drewno akcesoria na gwiazdkę decoupage kalendarz kuchenny słoiczek

Drewniana deseczka ,zdobiona decoupage.Przytwierdzony do niej popularny i praktyczny kalendarz na 2012 rok.W kalendarzu znajdziecie wiele rad, przepisow i cytatow.Taka deseczka to doskonaly prezent.Wystarczy zawiesic na gwozdziku i juz ociepli nam to wnetrze.Przedmiot przyjemny dla oka , praktyczny i z pomyslem!POLECAM! 33wys,14szer pakowany elegancko w celofan

35zł

kalendarz

kalendarz kuchenny słoiczek

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
kalendarze drewno akcesoria na gwiazdkę decoupage kalendarz lilac

Drewniana deseczka ,zdobiona decoupage.Przytwierdzony do niej popularny i praktyczny kalendarz na 2012 rok.W kalendarzu znajdziecie wiele rad, przepisow i cytatow.Taka deseczka to doskonaly prezent.Wystarczy zawiesic na gwozdziku i juz ociepli nam to wnetrze.Przedmiot przyjemny dla oka , praktyczny i z pomyslem!POLECAM! 33wys,14szer pakowany elegancko w celofan

35zł

kalendarz

kalendarz lilac

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
kalendarze drewno akcesoria na gwiazdkę decoupage kalendarz kwiatowy

Drewniana deseczka ,zdobiona decoupage.Przytwierdzony do niej popularny i praktyczny kalendarz na 2012 rok.W kalendarzu znajdziecie wiele rad, przepisow i cytatow.Taka deseczka to doskonaly prezent.Wystarczy zawiesic na gwozdziku i juz ociepli nam to wnetrze.Przedmiot przyjemny dla oka , praktyczny i z pomyslem!POLECAM! 33wys,14szer pakowany elegancko w celofan

35zł

kalendarz

kalendarz kwiatowy

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
kalendarze drewno akcesoria na gwiazdkę decoupage kalendarz domeczki

Drewniana deseczka ,zdobiona decoupage.Przytwierdzony do niej popularny i praktyczny kalendarz na 2012 rok.W kalendarzu znajdziecie wiele rad, przepisow i cytatow.Taka deseczka to doskonaly prezent.Wystarczy zawiesic na gwozdziku i juz ociepli nam to wnetrze.Przedmiot przyjemny dla oka , praktyczny i z pomyslem!POLECAM! 33wys,14szer pakowany elegancko w celofan

35zł

kalendarz

kalendarz domeczki

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
kalendarze drewno akcesoria na gwiazdkę decoupage kalendarz utensils

Drewniana deseczka ,zdobiona decoupage.Przytwierdzony do niej popularny i praktyczny kalendarz na 2012 rok.W kalendarzu znajdziecie wiele rad, przepisow i cytatow.Taka deseczka to doskonaly prezent.Wystarczy zawiesic na gwozdziku i juz ociepli nam to wnetrze.Przedmiot przyjemny dla oka , praktyczny i z pomyslem!POLECAM! 33wys,14szer pakowany elegancko w celofan

35zł

kalendarz

kalendarz utensils

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
kalendarze drewno akcesoria na gwiazdkę decoupage kalendarz lawendowy

Drewniana deseczka ,zdobiona decoupage.Przytwierdzony do niej popularny i praktyczny kalendarz na 2012 rok.W kalendarzu znajdziecie wiele rad, przepisow i cytatow.Taka deseczka to doskonaly prezent.Wystarczy zawiesic na gwozdziku i juz ociepli nam to wnetrze.Przedmiot przyjemny dla oka , praktyczny i z pomyslem!POLECAM! 33wys,14szer pakowany elegancko w celofan

35zł

kalendarz

kalendarz lawendowy

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
kalendarze drewno akcesoria na gwiazdkę decoupage kalendarz metropolitan

Drewniana deseczka ,zdobiona decoupage.Przytwierdzony do niej popularny i praktyczny kalendarz na 2012 rok.W kalendarzu znajdziecie wiele rad, przepisow i cytatow.Taka deseczka to doskonaly prezent.Wystarczy zawiesic na gwozdziku i juz ociepli nam to wnetrze.Przedmiot przyjemny dla oka , praktyczny i z pomyslem!POLECAM! 33wys,14szer pakowany elegancko w celofan

35zł

kalendarz

kalendarz metropolitan

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
kalendarze drewno akcesoria na gwiazdkę decoupage kalendarz konwaliowy

Drewniana deseczka ,zdobiona decoupage.Przytwierdzony do niej popularny i praktyczny kalendarz na 2012 rok.W kalendarzu znajdziecie wiele rad, przepisow i cytatow.Taka deseczka to doskonaly prezent.Wystarczy zawiesic na gwozdziku i juz ociepli nam to wnetrze.Przedmiot przyjemny dla oka , praktyczny i z pomyslem!POLECAM! 33wys,14szer pakowany elegancko w celofan

35zł

kalendarz

kalendarz konwaliowy

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

kalendarze, drewno, akcesoria na gwiazdkę, decoupage : kalendarz piernikowo-cynamonowy

kalendarze drewno akcesoria na gwiazdkę decoupage kalendarz piernikowo-cynamonowy

Drewniana deseczka ,zdobiona decoupage.Przytwierdzony do niej popularny i praktyczny kalendarz na 2012 rok.W kalendarzu znajdziecie wiele rad, przepisow i cytatow.Taka deseczka to doskonaly prezent.Wystarczy zawiesic na gwozdziku i juz ociepli nam to wnetrze.Przedmiot przyjemny dla oka , praktyczny i z pomyslem!POLECAM! 33wys,14szer pakowany elegancko w celofan

35zł

kalendarz

kalendarz piernikowo-cynamonowy

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

kalendarze, drewno, akcesoria na gwiazdkę, decoupage : kalendarz rozany pastelowy

kalendarze drewno akcesoria na gwiazdkę decoupage kalendarz rozany pastelowy

Drewniana deseczka ,zdobiona decoupage.Przytwierdzony do niej popularny i praktyczny kalendarz na 2012 rok.W kalendarzu znajdziecie wiele rad, przepisow i cytatow.Taka deseczka to doskonaly prezent.Wystarczy zawiesic na gwozdziku i juz ociepli nam to wnetrze.Przedmiot przyjemny dla oka , praktyczny i z pomyslem!POLECAM! 33wys,14szer pakowany elegancko w celofan

35zł

kalendarz

kalendarz rozany pastelowy

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
kalendarze drewno akcesoria na gwiazdkę decoupage kalendarz cytrynowy

Drewniana deseczka ,zdobiona decoupage.Przytwierdzony do niej popularny i praktyczny kalendarz na 2012 rok.W kalendarzu znajdziecie wiele rad, przepisow i cytatow.Taka deseczka to doskonaly prezent.Wystarczy zawiesic na gwozdziku i juz ociepli nam to wnetrze.Przedmiot przyjemny dla oka , praktyczny i z pomyslem!POLECAM! 33wys,14szer pakowany elegancko w celofan

35zł

kalendarz

kalendarz cytrynowy

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
pokaż dostępne artykuły (19)
brak artykułów w niskiej cenie
pokaż sprzedane prace (980)
artykuły z opiniami od klientów (70)