na palec
na szyję
ucho
bransoletka
broszka
zegarek
pierścionek
obrączka
wisior
korale
naszyjnik
kolczyki
klipsy
sztyft
zawieszki
góra
dół
stopy
na głowę
bielizna
pasmanteria
sukienka
bluzka
koszulka
kamizelka
sweter
marynarka
kurtka
spódnica
spodnie
buty
papcie
skarpety
trampki
beret
czapka
kapelusz
guzik
gadżet
torba
kosmetyczka
etui
do włosów
na szyję
na głowę
portfel
pasek
rękawiczki
w podróży
krawat
spinka do mankietów
do telefonu
brelok
inne gadżety
torebka
na zakupy
saszetka
plecak
do laptopa
etui na komórkę
etui na okulary
inne
etui do iphone
opaska
gumka
klamra
spinka
szczotki
apaszka
chusta
szalik
beret
czapka
kapelusz
woreczek na bieliznę
opaska na oczy
lusterko kieszonkowe
przechowywanie
kuchnia
sypialnia
łazienka
anioł
oświetlenie
zegar
lustro
dekoracja
dla dzieci
papiernik
drobne
na ścianę
drzwi
pudełko
skrzynka
wieszak
serwetnik
ramka
herbaciarka
inne
na klucze
segregator
kubek
filiżanka
podstawka
taca
inne
poszewka
poduszka
narzuta
świeca
lampa
świecznik
butelka
doniczka
wazon
witraż
zawieszka
inne
dziecięcy pokój
do przytulania
do zabawy
do ubrania
dziecięce akcesoria
kartka
album
notatnik
piórnik
kalendarz
magnes na lodówkę
igielnik
szczotka
deseczka na zapiski
zakładka
inne
obraz
akwarela
grafika
fotografia
batik
rysunek
ikona
kafle
tabliczka
wizjer
agat
akwamaryn
amazonit
ametyst
awenturyn
bronzyt
cytrynian
fluoryt
granat
granit
hematyt
howlit
jadeit
jaspis
kalcyt
karneol
koral
kryształ górski
krzemień
kwarc
labradoryt
lawa wulkaniczna
magnezyt
malachit
mokait
nefryt
noc kairu
obsydian
oko tygrysie
onyks
opal
piasek pustyni
piryt
rodonit
serpentynit
turkus
unakit
chryzokola
masa solna
modelina
modelina Fimo
akryl
bawełna
jedwab
len
wełna
wiskoza
cloisonne
cyna
miedź
mosiądz
posrebrzane
srebro
stal
w kolorze czarnym
w kolorze złota
pozłacane
złoto
guziki
koronka
nici
pióra
włóczka
wstążka
masa perłowa
rzeczne
szklane
naturalna
sztuczna
jablonex
lampwork
millefori
miyuki shoji
spectra
szkło weneckie
szkło witrażowe
akryl
guma
plastik
żywica
monety
pestki . nasiona
żarówki
znana postać
abstrakcyjny
folklor
muzyczny
orientalny
roślinny
serce
zwierzęta
inne
paski
kropki
kratka
audrey hepburn
marilyn monroe
frida
klimt
michael jackson
alfons mucha
lawenda
maki
owoce
inne rośliny
muszle
róża
biedronki
konie
koty
krówki
motyle
pies
słonie
sowa
zwierzęta inne
balet
baśniowy
gwiazdka
wielkanoc
walentynki
ślub
dla panów
aplikacja
batik
decoupage
filcowanie
frywolitki
fusing
haft
mozaika
patchwork
scrapbooking
szydełkowe
sutasz
szyte
metaloplastyka
wire wrapping
witraż
recykling
ręcznie malowane
Jadwiga Januszewska
dziewczynki na podkładkach - gwiazdy kina
podstawki (127)

Podstawki z Fornasettim to wielka sztuka w miniaturce. Jestem »»»

Piękne, jak zwykle :) »»»

Boska Marilyn na zimowe dni! »»»

Jak zwykle u tej Pani artystki błyskawiczna wysyłka i kolejne cudo! »»»

Jak zwykle pełne zadowolenie z zakupu - wielka staranność wykonania, »»»

piękne dzieło... »»»

Błyskawiczna dostawa i bohaterka mojego dzieciństwa już u mnie gości! »»»

Urocza! »»»

Piękna! Bardzo starannie zapakowane! Dziękuję! »»»

polecam tego artystę »»»

Podstawki z Fornasettim to wielka sztuka w miniaturce. Jestem zachwycona! Dziękuję.
Piękne, jak zwykle :)
Boska Marilyn na zimowe dni!
Jak zwykle u tej Pani artystki błyskawiczna wysyłka i kolejne cudo! Zawsze piękne i oryginalne!
Jak zwykle pełne zadowolenie z zakupu - wielka staranność wykonania, szybka wysyłka. I jak zwykle - podstawka będzie u mnie obrazkiem. Mam już ich sporo od Pani i serdecznie Pani za wszystko DZIĘKUJĘ :-)
piękne dzieło...
Błyskawiczna dostawa i bohaterka mojego dzieciństwa już u mnie gości! Piękna, jak zwykle, oryginalna i pomysłowa! Bardzo dziękuję!!!
Urocza!
Piękna! Bardzo starannie zapakowane! Dziękuję!
polecam tego artystę

jagodowe decoupagowanie


Jadwiga Januszewska

w wylęgarni od: 1884 dni

ilość dostępnych art.: 216

podstawki [130]

wieszaki [23]

obrazy [17]

dziewczynki na podkładkach

ikona

Frida Kahlo

wieszaczki

inne opinie 
Podstawki z Fornasettim to wielka sztuka w miniaturce. Jestem zachwycona! Dziękuję.
gwiazdy kina
ikona madonna and child
Dla wielbicie­li Fridy Kahlo!
wieszaki

pudełka, drewno, decoupage : Bardotka piękna i ponętna

pudełka drewno decoupage Bardotka piękna i ponętna

Lustro w drewnianej ramie. Zdobione techniką decoupage. Malowane akrylówką, patynowane, zabezpieczone wieloma warstwami lakieru satynowego. Jedyne w swoim rodzaju - będzie ozdobą każdego pokoju, łazienki czy przedpokoju. Dla wielbicieli kotów wspaniały upominek. Wymiary: 25 x 25 Pudełko może posłużyć również jako kasetka na biżuterię.

56zł

pudełko

Bardotka piękna i ponętna

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

pudełka, drewno, lawenda, decoupage : karciarka - prowansalska

pudełka drewno lawenda decoupage karciarka - prowansalska

Drewniane pudełko na dwie talie kart o wymiarach: 15,5 x 12 x 4 cm. Malowane, przecierane, wielokrotnie lakierowane. Technika zdobień - decoupage. Pudełko wraz zawartością dwóch talii kart. Pudełko może posłużyć również jako kasetka na biżuterię.

63zł

pudełko

karciarka - prowansalska

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

pudełka, drewno, koty, decoupage : białe koty

pudełka drewno koty decoupage białe koty

Lustro w drewnianej ramie. Zdobione techniką decoupage. Malowane akrylówką, patynowane, zabezpieczone wieloma warstwami lakieru satynowego. Jedyne w swoim rodzaju - będzie ozdobą każdego pokoju, łazienki czy przedpokoju. Dla wielbicieli kotów wspaniały upominek. Wymiary: 25 x 25 Pudełko może posłużyć również jako kasetka na biżuterię.

56zł

pudełko

białe koty

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

pudełka, drewno, decoupage : karciarka - jazz

pudełka drewno decoupage karciarka - jazz

Drewniane pudełko na dwie talie kart o wymiarach: 15,5 x 12 x 4 cm. Malowane, przecierane, wielokrotnie lakierowane. Technika zdobień - decoupage. Pudełko wraz zawartością dwóch talii kart. Pudełko może posłużyć również jako kasetka na biżuterię.

63zł

pudełko

karciarka - jazz

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

pudełka, drewno, decoupage : Hanna Montana

pudełka drewno decoupage Hanna Montana

Lustro w drewnianej ramie. Zdobione techniką decoupage. Malowane akrylówką, patynowane, zabezpieczone wieloma warstwami lakieru satynowego. Jedyne w swoim rodzaju - będzie ozdobą każdego pokoju, łazienki czy przedpokoju. Dla wielbicieli kotów wspaniały upominek. Wymiary: 25 x 25 Pudełko może posłużyć również jako kasetka na biżuterię.

56zł

pudełko

Hanna Montana

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, drewno, recykling : zakorkowana II

obrazy drewno recykling zakorkowana II

Tablica korkowa lub podstawka o wymiarach: 20 x 20 cm. Korki naklejane na podstawce drewnianej - malowanej, lakierowanej ze złoconymi rantami. Bardzo oryginalna na przypinanie karteczek z zapiskami lub jako praktyczna podkładka pod garnek lub inne naczynie. Powieszona w kuchni będzie również elementem dekoracyjnym. Oryginalna i jedyna w swoim rodzaju!

35zł

tablica korkowa

zakorkowana II

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, drewno, koty, decoupage : kocia muzyka

obrazy drewno koty decoupage kocia muzyka

Obraz - tablica korkowa lub podstawka o wymiarach: 23 x 23 cm. Korki naklejane na drewnianym obrazku. Rama ozdobiona techniką decoupage. Malowana, przecierana i lakierowana. Bardzo oryginalna na przypinanie karteczek z zapiskami lub jako praktyczna podkładka pod garnek lub inne naczynie. Powieszona w kuchni będzie również elementem dekoracyjnym. Oryginalna i jedyna w swoim rodzaju!

39zł

obraz - tablica korkowa

kocia muzyka

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, drewno, recykling : zakorkowana I

obrazy drewno recykling zakorkowana I

Tablica korkowa lub podstawka o wymiarach: 20 x 20 cm. Korki naklejane na podstawce drewnianej - malowanej, lakierowanej ze złoconymi rantami. Bardzo oryginalna na przypinanie karteczek z zapiskami lub jako praktyczna podkładka pod garnek lub inne naczynie. Powieszona w kuchni będzie również elementem dekoracyjnym. Oryginalna i jedyna w swoim rodzaju!

35zł

tablica korkowa

zakorkowana I

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, drewno, recykling : zakorkowana III

obrazy drewno recykling zakorkowana III

Tablica korkowa lub podstawka o wymiarach: 20 x 20 cm. Korki naklejane na podstawce drewnianej - malowanej, lakierowanej ze złoconymi rantami. Bardzo oryginalna na przypinanie karteczek z zapiskami lub jako praktyczna podkładka pod garnek lub inne naczynie. Powieszona w kuchni będzie również elementem dekoracyjnym. Oryginalna i jedyna w swoim rodzaju!

35zł

tablica korkowa

zakorkowana III

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, drewno, decoupage : Cabernet

obrazy drewno decoupage Cabernet

Obraz - tablica korkowa lub podstawka o wymiarach: 23 x 23 cm. Korki naklejane na drewnianym obrazku. Rama ozdobiona techniką decoupage. Malowana, przecierana i lakierowana. Bardzo oryginalna na przypinanie karteczek z zapiskami lub jako praktyczna podkładka pod garnek lub inne naczynie. Powieszona w kuchni będzie również elementem dekoracyjnym. Oryginalna i jedyna w swoim rodzaju!

39zł

obraz - tablica korkowa

Cabernet

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

podstawki, drewno, decoupage : Marlene Dietrich

podstawki drewno decoupage Marlene Dietrich

Dwie drewniane podstawki ręcznie zdobione techniką decoupage. Wymiary - 10 x 10 cm. Oryginalne i praktyczne pod kieliszk, szklankę czy filiżankę.

28zł

podstawki

Marlene Dietrich

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

podstawki, drewno, decoupage : spacer na kółkach

podstawki drewno decoupage spacer na kółkach

Drewniana podstawka ręcznie zdobiona techniką decoupage. Wymiary - 10 x 10 cm. Oryginalna i praktyczna pod kieliszk, szklankę czy filiżankę.

14zł

podstawka

spacer na kółkach

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

podstawki, drewno, decoupage : Vintage - pocałunek

podstawki drewno decoupage Vintage - pocałunek

Dwie drewniane podstawki ręcznie zdobione techniką decoupage. Wymiary - 10 x 10 cm. Oryginalne i praktyczne pod kieliszk, szklankę czy filiżankę.

28zł

podstawki

Vintage - pocałunek

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

podstawki, drewno, decoupage : Greta Garbo - Pocałunek (1929)

podstawki drewno decoupage Greta Garbo - Pocałunek (1929)

Dwie drewniane podstawki ręcznie zdobione techniką decoupage. Wymiary - 10 x 10 cm. Oryginalne i praktyczne pod kieliszk, szklankę czy filiżankę.

28zł

podstawki

Greta Garbo - Pocałunek (1929)

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

podstawki, drewno, decoupage : z bukietem róż

podstawki drewno decoupage z bukietem róż

Drewniana podstawka ręcznie zdobiona techniką decoupage. Wymiary - 10 x 10 cm. Oryginalna i praktyczna pod kieliszk, szklankę czy filiżankę.

14zł

podstawka

z bukietem róż

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
pokaż dostępne artykuły (216)
pokaż artykuły w niskiej cenie (8)
pokaż sprzedane prace (417)
artykuły z opiniami od klientów (47)