na palec
na szyję
ucho
bransoletka
broszka
zegarek
pierścionek
obrączka
wisior
korale
naszyjnik
kolczyki
klipsy
sztyft
zawieszki
góra
dół
stopy
na głowę
bielizna
pasmanteria
sukienka
bluzka
koszulka
kamizelka
sweter
marynarka
kurtka
spódnica
spodnie
buty
papcie
skarpety
beret
czapka
kapelusz
guzik
gadżet
torba
kosmetyczka
etui
do włosów
na szyję
na głowę
portfel
pasek
rękawiczki
w podróży
parasolka
krawat
spinka do mankietów
do telefonu
brelok
torebka
na zakupy
saszetka
do laptopa
etui na komórkę
etui na okulary
inne
etui do iphone
gumka
klamra
spinka
szczotki
apaszka
chusta
szalik
beret
czapka
kapelusz
woreczek na bieliznę
opaska na oczy
lusterko kieszonkowe
przechowywanie
kuchnia
sypialnia
łazienka
anioł
oświetlenie
zegar
lustro
dekoracja
dla dzieci
papiernik
drobne
na ścianę
drzwi
pudełko
skrzynka
wieszak
serwetnik
ramka
herbaciarka
inne
na klucze
segregator
kubek
filiżanka
podstawka
taca
inne
poszewka
poduszka
narzuta
świeca
lampa
świecznik
butelka
doniczka
wazon
witraż
inne
kartka
album
notatnik
piórnik
kalendarz
magnes na lodówkę
igielnik
szczotka
deseczka na zapiski
zakładka
inne
obraz
akwarela
grafika
fotografia
batik
rysunek
ikona
tabliczka
wizjer
agat
akwamaryn
amazonit
ametyst
awenturyn
bronzyt
cytrynian
fluoryt
granat
granit
hematyt
howlit
jadeit
jaspis
kalcyt
karneol
koral
kryształ górski
krzemień
kwarc
labradoryt
lawa wulkaniczna
magnezyt
malachit
mokait
nefryt
noc kairu
obsydian
oko tygrysie
onyks
opal
piasek pustyni
piryt
rodonit
serpentynit
turkus
unakit
masa solna
modelina
modelina Fimo
akryl
bawełna
jedwab
len
wełna
wiskoza
cloisonne
cyna
miedź
mosiądz
posrebrzane
srebro
stal
w kolorze czarnym
w kolorze złota
pozłacane
złoto
guziki
koronka
nici
pióra
włóczka
wstążka
masa perłowa
rzeczne
szklane
jablonex
lampwork
millefori
spectra
szkło weneckie
szkło witrażowe
akryl
guma
plastik
żywica
monety
pestki . nasiona
żarówki
znana postać
abstrakcyjny
folklor
muzyczny
orientalny
roślinny
serce
zwierzęta
inne
paski
kropki
kratka
audrey hepburn
marilyn monroe
frida
klimt
alfons mucha
lawenda
maki
owoce
inne rośliny
muszle
róża
biedronki
konie
koty
krówki
motyle
pies
słonie
sowa
zwierzęta inne
balet
baśniowy
dla dzieci
gwiazdka
wielkanoc
walentynki
ślub
dla panów
batik
decoupage
frywolitki
haft
mozaika
patchwork
szydełkowe
wire wrapping
witraż
recykling
ręcznie malowane
na palec (231)
na szyję (1188)
ucho (3993)
bransoletka (733)
broszka (1348)
zegarek (1)
pierścionek (219)
obrączka (12)
wisior (644)
korale (101)
naszyjnik (443)
kolczyki (3911)
klipsy (82)
sztyft (292)
zawieszki (3619)
góra (248)
dół (50)
stopy (84)
na głowę (472)
bielizna (6)
pasmanteria (22)
sukienka (74)
bluzka (49)
koszulka (32)
kamizelka (9)
sweter (58)
marynarka (13)
kurtka (13)
spódnica (36)
spodnie (14)
papcie (14)
skarpety (70)
beret (68)
czapka (390)
kapelusz (14)
guzik (22)
gadżet (467)
torba (1007)
kosmetyczka (5)
etui (258)
do włosów (142)
na szyję (260)
na głowę (472)
portfel (32)
pasek (39)
rękawiczki (115)
w podróży (64)
parasolka (8)
krawat (2)
spinka do mankietów (62)
do telefonu (166)
brelok (301)
torebka (782)
na zakupy (163)
saszetka (57)
do laptopa (16)
etui na komórkę (72)
etui na okulary (99)
inne (86)
etui do iphone (1)
gumka (15)
klamra (20)
spinka (50)
szczotki (57)
apaszka (56)
chusta (44)
szalik (179)
beret (68)
czapka (390)
kapelusz (14)
woreczek na bieliznę (57)
lusterko kieszonkowe (7)
przechowywanie (687)
kuchnia (676)
sypialnia (303)
łazienka (16)
anioł (404)
oświetlenie (132)
zegar (41)
lustro (23)
dekoracja (718)
dla dzieci (1411)
papiernik (379)
drobne (372)
na ścianę (687)
drzwi (10)
pudełko (168)
skrzynka (68)
wieszak (119)
serwetnik (57)
ramka (24)
herbaciarka (64)
inne (113)
na klucze (73)
segregator (1)
kubek (39)
filiżanka (95)
podstawka (370)
taca (17)
inne (155)
poszewka (29)
poduszka (227)
narzuta (47)
świeca (15)
lampa (71)
świecznik (46)
butelka (31)
doniczka (61)
wazon (2)
witraż (36)
inne (588)
kartka (309)
notatnik (55)
piórnik (4)
kalendarz (11)
magnes na lodówkę (90)
igielnik (18)
szczotka (9)
deseczka na zapiski (41)
zakładka (159)
inne (55)
obraz (384)
akwarela (85)
grafika (127)
fotografia (66)
batik (10)
rysunek (5)
ikona (10)
tabliczka (10)
agat (136)
akwamaryn (2)
amazonit (8)
ametyst (53)
awenturyn (15)
cytrynian (15)
fluoryt (19)
granat (20)
granit (3)
hematyt (19)
howlit (56)
jadeit (28)
jaspis (41)
kalcyt (1)
karneol (20)
koral (165)
kryształ górski (34)
krzemień (17)
kwarc (87)
labradoryt (6)
lawa wulkaniczna (53)
magnezyt (1)
malachit (7)
mokait (3)
nefryt (18)
noc kairu (17)
obsydian (4)
oko tygrysie (6)
onyks (50)
opal (25)
piasek pustyni (25)
piryt (7)
rodonit (2)
serpentynit (9)
turkus (72)
unakit (12)
masa solna (246)
modelina (280)
modelina Fimo (263)
akryl (206)
bawełna (1611)
jedwab (238)
len (195)
wełna (748)
wiskoza (207)
cloisonne (61)
cyna (453)
miedź (151)
mosiądz (86)
posrebrzane (1001)
srebro (1136)
stal (256)
w kolorze czarnym (90)
w kolorze złota (125)
pozłacane (125)
złoto (9)
guziki (373)
koronka (212)
nici (605)
pióra (55)
włóczka (815)
wstążka (678)
masa perłowa (140)
rzeczne (48)
szklane (117)
jablonex (827)
lampwork (96)
millefori (11)
spectra (49)
szkło weneckie (71)
szkło witrażowe (752)
akryl (267)
guma (44)
plastik (611)
żywica (69)
monety (6)
pestki . nasiona (10)
żarówki (5)

obrazy, papier, sowa, ręcznie malowane : STRAŻNICY NOCY

obrazy papier sowa ręcznie malowane STRAŻNICY NOCY

Autorski obrazek na kartonie Technika- farby wodne, utrwalony fiksatywą Format A4 Do samodzielnej oprawy Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie »»»

33zł

obrazek, dekoracja

STRAŻNICY NOCY

czas realizacji

do 2 dni »

Autorski obrazek na kartonie Technika- farby wodne,​ utrwalony fiksatywą Format A4 Do samodzielnej oprawy Praca pasuje kolorami i stylem do innych obrazków które można znaleźć w tej ekspozycji Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. ​o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tego obrazu sa własnością autora. ​Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

berety, nici, włóczka, folklor, szydełkowe : TĘCZOWA PANIENKA

berety nici włóczka folklor szydełkowe TĘCZOWA PANIENKA

Ten piękny, awangardowy i wyjątkowy szalik-otulak jest wykonany szydełkiem z przędzy mieszanki wełny(30%) i akrylu(70%). Szalik girlanda w kolorze tęczowym w pięknych odcieniach różu, foletu, zieleni jest mięciutki, łatwy do noszenia na niezliczoną ilość sposobów. Może służyć jako biżuteria oraz pasek. Owiń go wokół szyi raz lub kilka razy. Zdecydowanie artystyczny będzie ozdobą, która pozwoli Ci »»»

83zł

otulak

TĘCZOWA PANIENKA

czas realizacji

do 2 dni »

Ten piękny,​ awangardowy i wyjątkowy szalik-otulak jest wykonany szydełkiem z przędzy mieszanki wełny(30%) i akrylu(70%). ​Szalik girlanda w kolorze tęczowym w pięknych odcieniach różu,​ foletu,​ zieleni jest mięciutki,​ łatwy do noszenia na niezliczoną ilość sposobów. ​Może służyć jako biżuteria oraz pasek. ​Owiń go wokół szyi raz lub kilka razy. ​Zdecydowanie artystyczny będzie ozdobą,​ która pozwoli Ci wyróżnić się w tłumie. ​Długość ok.2​14 cm. ​Prać ręcznie. ​
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
kolczyki na zawieszki nici filc haft inne rośliny galeria wizji

Nowości z Galerii Wizji! Łuhuu! Tym razem kwiatowe! A co! Ręcznie wykonane przez Pannę Asję kolczyki zwane poduszkowcami asjowymi, niesamowicie lekkie i delikatne, do noszenia w ciągu dnia jak i na wieczorne buszowanie imprezowe... Wielkość? Proszę, 3,5x 3,5 cm Wykonane z filcu i koralików Zawieszka metalowa. Zapraszam serdecznie, bo zbieram na suknię ślubną ;) Asjaa

18zł

galeria wizji

galeria wizji

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

inne formy dekoracyjne, bawełna, nici, akcesoria na wielkanoc, serce, haft : Bajeczny Zajączek Z Różowym Sercem

inne formy dekoracyjne bawełna nici akcesoria na wielkanoc serce haft Bajeczny Zajączek Z Różowym Sercem

Przecudny śnieżnobiały zajączek -ocieplinka o wymiarach około 7x14 cm, uszyty z przyjemniutkiej bawełnianej tkaninki z fakturką, z misternie wszytą podszewką i ocieplinką. Gustownie zdobiony błyskotkami, puchatym ogonkiem, ręcznym haftem i dodającymi uroku ręcznie pomalowanymi rumieńcami. Zajączek emanuje niesamowitym ciepłem, urokiem, blaskiem i miłością, klimat uczuć podkreśla różowe serduszko »»»

26zł

bajeczne zajączki

Bajeczny Zajączek Z Różowym Sercem

czas realizacji

do 2 dni »

Przecudny śnieżnobiały zajączek -ocieplinka o wymiarach około 7x14 cm,​ uszyty z przyjemniutkiej bawełnianej tkaninki z fakturką,​ z misternie wszytą podszewką i ocieplinką. ​Gustownie zdobiony błyskotkami,​ puchatym ogonkiem,​ ręcznym haftem i dodającymi uroku ręcznie pomalowanymi rumieńcami. ​Zajączek emanuje niesamowitym ciepłem,​ urokiem,​ blaskiem i miłością,​ klimat uczuć podkreśla różowe serduszko przyszyte ręcznie srebrną nitką. ​Nie tylko doda bajecznej atmosfery wiosennemu stołowi,​ wnętrzu,​ ale również będzie dla kogoś wyjątkowego najznakomitszym upominkiem od serca. ​Oprócz walorów estetycznych ocieplinka-zajączek najskuteczniej ochroni ugotowane jajeczko przed wychłodzeniem.
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

wisiorki, agat, cyna, witraż : Kropelki rosy

wisiorki agat cyna witraż Kropelki rosy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wisior z przepięknie wybarwionego plastra agatu o doskonałym szlifie co daje mu idealny połysk.Wisiorek wykonany w technice witrażowej oprawiony w subtelną cynową ramkę lutowany mieszaniną cyny i srebra.Wymiary wisiorka to 8,8 x 4 cm całość zawieszona na 60 cm łańcuszku z zapięciem ze srebra próby 925- wybita.Zapraszam do oglądania zdjęć tego przepięknego »»»

57zł

wisior

Kropelki rosy

czas realizacji

do 2 dni »

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wisior z przepięknie wybarwionego plastra agatu o doskonałym szlifie co daje mu idealny połysk.W​isiorek wykonany w technice witrażowej oprawiony w subtelną cynową ramkę lutowany mieszaniną cyny i srebra.W​ymiary wisiorka to 8,​8 x 4 cm całość zawieszona na 60 cm łańcuszku z zapięciem ze srebra próby 925- wybita.Z​apraszam do oglądania zdjęć tego przepięknego kryształu oraz do zakupu. ​
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

wisiorki, agat, cyna, witraż : Odcienie fioletu

wisiorki agat cyna witraż Odcienie fioletu

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wisior z przepięknie wybarwionego plastra agatu o doskonałym szlifie co daje mu idealny połysk.Wisiorek wykonany w technice witrażowej oprawiony w subtelną cynową ramkę lutowany mieszaniną cyny i srebra.Wymiary wisiorka to 6,2 x 3,2 cm całość zawieszona na 60 cm łańcuszku z zapięciem ze srebra próby 925- wybita.Zapraszam do oglądania zdjęć tego przepięknego »»»

56zł

wisior

Odcienie fioletu

czas realizacji

do 2 dni »

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wisior z przepięknie wybarwionego plastra agatu o doskonałym szlifie co daje mu idealny połysk.W​isiorek wykonany w technice witrażowej oprawiony w subtelną cynową ramkę lutowany mieszaniną cyny i srebra.W​ymiary wisiorka to 6,​2 x 3,​2 cm całość zawieszona na 60 cm łańcuszku z zapięciem ze srebra próby 925- wybita.Z​apraszam do oglądania zdjęć tego przepięknego kryształu oraz do zakupu. ​
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
woreczki, koszyki i inne cyna decoupage inne rośliny lody poziomkowe

ze stryszku babuni z nową dusza--lata 50-te kanka poj.2,5 l.nadgryziona zębem czasu --co dodaje jej uroku. akcent reto w twojej kuchni,ozdobiona decoupage,akcentami malarskimi,postarzona klakelurą,pomalowana farbą akrylową,zabepieczona lakierem akrylowym.

63zł

kanka

lody poziomkowe

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
etui - inne bawełna kratka Oficce

Pomysłowy i praktyczny organizer do torebki , który ułatwia utrzymanie w niej porządku.Dzięki niemu zmiana torebki trwa moment.Wykonany jest z wysokogatunkowego żakardu włoskiego.Wnętrze wypełnione miękką pianką. Wymiary dł ok 70 cm , wys. ok 13 cm , ilość kieszonek 10. Możliwość wykonania na indywidualne zamówienie w dowolnym rozmiarze

24zł

organizery

Oficce

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

berety, nici, włóczka, folklor, szydełkowe : ZŁOTEM OTULONA

berety nici włóczka folklor szydełkowe ZŁOTEM OTULONA

Ten piękny, awangardowy i wyjątkowy szalik-otulak jest wykonany szydełkiem z przędzy mieszanki wełny(30%) i akrylu(70%). Szalik girlanda w tęczowych złotych odcieniach jest mięciutki, łatwy do noszenia na niezliczoną ilość sposobów. Może służyć jako biżuteria oraz pasek. Owiń go wokół szyi raz lub kilka razy. Zdecydowanie artystyczny będzie ozdobą, która pozwoli Ci wyróżnić się w tłumie. Długość »»»

84zł

otulak

ZŁOTEM OTULONA

czas realizacji

do 2 dni »

Ten piękny,​ awangardowy i wyjątkowy szalik-otulak jest wykonany szydełkiem z przędzy mieszanki wełny(30%) i akrylu(70%). ​Szalik girlanda w tęczowych złotych odcieniach jest mięciutki,​ łatwy do noszenia na niezliczoną ilość sposobów. ​Może służyć jako biżuteria oraz pasek. ​Owiń go wokół szyi raz lub kilka razy. ​Zdecydowanie artystyczny będzie ozdobą,​ która pozwoli Ci wyróżnić się w tłumie. ​Długość ok.2​30 cm. ​Prać ręcznie. ​
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
kolczyki na zawieszki nici filc serce haft galeria wizji

Nowości z Galerii Wizji! ręcznie wykonane przez Pannę Asję kolczyki zwane poduszkowcami asjowymi, niesamowicie lekkie i delikatne, do noszenia w ciągu dnia jak i na wieczorne buszowanie imprezowe... Wielkość? Proszę, 3,5x 3,5 cm Wykonane z filcu i koralików Zawieszka metalowa. Zapraszam serdecznie, bo zbieram na suknię ślubną ;) Asjaa

18zł

galeria wizji

galeria wizji

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
etui - inne bawełna inne rośliny Gobelin

Pomysłowy i praktyczny organizer do torebki , który ułatwia utrzymanie w niej porządku.Dzięki niemu zmiana torebki trwa moment.Wykonany jest z wysokogatunkowej tkaniny gobelinowej.Wnętrze wypełnione miękką pianką. Wymiary dł ok 70 cm , wys. ok 13 cm , ilość kieszonek 10. Możliwość wykonania na indywidualne zamówienie w dowolnym rozmiarze

27zł

organizery

Gobelin

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
inne formy dekoracyjne bawełna nici akcesoria na wielkanoc haft kropki Cool Kurczaczek

Cool Kurczaczek to milutka ocieplinka o wymiarach około 7x7 cm, wykonana z przyjemnej bawełnianej tkaninki, z elementami ręcznie wyhaftowanymi połyskującą nitką. Niezawodnie utrzyma ciepełko gotowanego jajka i efektownie udekoruje wiosenny stół, dzięki czemu cieplusieńki klimat Świąt Wielkanocnych na długo pozostawi w pamięci cieplutkie wspomnienia. Świetnie ozdobi stół i wnętrze domu, ale »»»

21zł

kurczaczki ocieplaczki

Cool Kurczaczek

czas realizacji

do 2 dni »

Cool Kurczaczek to milutka ocieplinka o wymiarach około 7x7 cm,​ wykonana z przyjemnej bawełnianej tkaninki,​ z elementami ręcznie wyhaftowanymi połyskującą nitką. ​Niezawodnie utrzyma ciepełko gotowanego jajka i efektownie udekoruje wiosenny stół,​ dzięki czemu cieplusieńki klimat Świąt Wielkanocnych na długo pozostawi w pamięci cieplutkie wspomnienia. ​Świetnie ozdobi stół i wnętrze domu,​ ale również może stać się wyjątkowym upominkiem dla wyjątkowej osoby.
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

broszki, filc, róża : Mleczna

broszki filc róża Mleczna

Przypinka filcowa - w najszerszym miejscu ma 13 cm.

19zł

przypinka

Mleczna

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

wieszaki, drewno, owoce, decoupage : truskawkowy elfik

wieszaki drewno owoce decoupage truskawkowy elfik

odrobina ciepła w twoim domu---wieszaczek na kluczyk,ciuszek,wycięty ręcznie z sosnowej deseczki,pomalowany farbą akrylową,ozdobiony decoupage,abepieczony lakieem akrylowym.

21zł

wieszaczek

truskawkowy elfik

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

podstawki, drewno, owoce, decoupage : mniam mniam

podstawki drewno owoce decoupage mniam mniam

gadżecik do kuchni,na stół- --dwie podkładki wykonane na bazie sosnowych deseczek,ozdobione decoupage,pomalowane fabą akrylową,abezpieczone lakierem akrylowym.wymiar=15/16 cm

28zł

podkladki na stół

mniam mniam

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
woreczki, koszyki i inne drewno owoce decoupage owocowe szaleństwo

apetyczny,ozdobny-- pojemnik na filtry do kawy wykonany na bazie drewna,ozdobiony decoupage,z akcentami malarskimi,zabepieczony lakierem akrylowym.a do tego wieszaczek --na kubeczki,fartuszek.ozdobiony decoupage,zabezpieczony lakierem akrylowym..do kompletu dwa kołeczki i śrubki.

67zł

pojemnik na filtry wieszaczek

owocowe szaleństwo

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
kolczyki na zawieszki srebro drewno decoupage zwierzęta inne SAVANAH

Oryginalne kolczyki ze zwierzęcym motywem. Wykonane z wypukłych krążków drewna jaworowego, dzięki czemu są o wiele ładniejsze od zwykłych płaskich ze sklejki. Ozdobione dwustronnie metodą decoupage'u i zabezpieczone kilkoma warstwami lakieru. Całość uzupełniają fasetowane kuleczki onyksu 6mm. Pozostałe elementy - srebro prób 925 i 930. Średnica kół: 5cm. Długość z biglem: ok. 7,8cm. Na żywo »»»

30zł

kolczyki

SAVANAH

czas realizacji

do 2 dni »

Oryginalne kolczyki ze zwierzęcym motywem. ​Wykonane z wypukłych krążków drewna jaworowego,​ dzięki czemu są o wiele ładniejsze od zwykłych płaskich ze sklejki. ​Ozdobione dwustronnie metodą decoupage'​u i zabezpieczone kilkoma warstwami lakieru. ​Całość uzupełniają fasetowane kuleczki onyksu 6mm. ​Pozostałe elementy - srebro prób 925 i 930. ​Średnica kół: 5cm. ​Długość z biglem: ok. ​7,​8cm. ​Na żywo są prześliczne. ​Do kolczyków dokładam silikonowe zatyczki.
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
etui - inne bawełna inne rośliny Warkocz

Pomysłowy i praktyczny organizer do torebki , który ułatwia utrzymanie w niej porządku.Dzięki niemu zmiana torebki trwa moment.Wykonany jest z bawełny.Wnętrze wypełnione miękką pianką. Wymiary dł ok 70 cm , wys. ok 13 cm , ilość kieszonek 10. Możliwość wykonania na indywidualne zamówienie w dowolnym rozmiarze

20zł

organizery

Warkocz

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
pokaż dostępne artykuły (9035)
pokaż artykuły w niskiej cenie (891)
artykuły z opiniami od klientów (1933)