Ceramiczna miseczka wykonana z kuleczek białej gliny. Wewnątrz pokryta bezbarwnym szkliwem, a na zewnątrz przetarte szkliwo zielone co nadaje całości ciekawy wzór. Średnica 16 cm, wysokość około 8 cm.
Ocieplacze na jajka wielkanocne - pojedyncze 4 szt. Wysokość ok 11 cm ( bez uchwytu ) szer. ok. 8 cm , otulające jajko,oczy z guziczków, dziób i grzebień z poliestru, ogonek z łyka. Bawełna, poliester, łyko.
Gruba i masywna ceramiczna miska wykonana z małych wałeczków. Całość pokryta bezbarwnym błyszczącym szkliwem. Na zewnątrz dodatkowo przetarte szkliwo zielone co nadaje ciekawy wzór. Średnica 17 cm, wysokość około 8 cm.
Ceramiczna miseczka wykonana z ciemnej gliny. Wewnątrz pokryta błyszczącym szkliwem żółtym, a na zewnątrz tylko lekko przetarte co nadaje ciekawy wzór. Całość pokryta bezbarwnym szkliwem i wypalona w piecu do ceramiki w temperaturze 1050 stopni. Średnica 17 cm, wysokość około 8 cm.
Gruba i masywna ceramiczna miska wykonana z kulek i wałeczków. Całość pokryta bezbarwnym błyszczącym szkliwem. Na zewnątrz dodatkowo przetarte szkliwo zielone co nadaje oryginalny ciekawy wzór. Średnica 17 cm, wysokość około 8 cm.
Ocieplacz na jajka wielkanocne - elegancki pokrowiec zatrzymujący ciepło.
Kura wys. 17 cm ( bez uchwytu ) szer. 26 cm z obustronnymi kieszeniami na kurczaczki. Grzebień i dziób skierowany na pisklęta w kieszeni, oczy z guziczków ogonek z łyka. Kurczaczki 3 szt.wypełnione włókniną , skrzydełka z
guziczkami , oczy z koralików, ogonek z łyka. Inne formy dekoracyjne: Bawełna , poliester, łyko.
Ceramiczna miseczka wykonana z kuleczek białej gliny. Wewnątrz pokryta bezbarwnym szkliwem, a na zewnątrz przetarte szkliwo zielone co nadaje całości ciekawy wzór. Średnica 14 cm, wysokość około 8 cm.
miska wykonana techniką własną z gliny szamotowej wypalonej w temperaturze 1050 stopni, potem szkliwionej szkliwem o topliwości 1030 - 1080 (średnica 27cm, głębokość około 10 cm)
miska wykonana techniką własną z gliny szamotowej wypalonej w temperaturze 1050 stopni, potem szkliwionej szkliwem o topliwości 1030 - 1080 (średnica 24cm, głębokość około 12 cm)
Drewniana solniczka z łyżeczką w kolorze ecru.Wykonana tech.decoupage, lekko złocona.Jej wymiary :18,5 x 10 x 9cm.Można ją postawić albo powiesić na ścianie.Ma w sobie dużo uroku !
Wyprzedaż kolekcji z roku 2009. Zawieszki na kieliszki do wina. Wykonane ze srebra Pr.930. 3 korale pięknie oksydowane i ręcznie rzezane w paski- w całości również ze srebra. Komplet zawiera 6 zawieszek. Materiał z którego są wykonane gwarantuje wieloletnią trwałość. Każdą obrączkę / zawieszkę należy zapiąć na nóżce od kieliszka. Dzięki temu podczas kolacji każdy będzie wiedział który kieliszek »»»
Wyprzedaż kolekcji z roku 2009. Zawieszki na kieliszki do wina. Wykonane ze srebra Pr.930. 3 korale pięknie oksydowane i ręcznie rzezane w paski- w całości również ze srebra. Komplet zawiera 6 zawieszek. Materiał z którego są wykonane gwarantuje wieloletnią trwałość. Każdą obrączkę / zawieszkę należy zapiąć na nóżce od kieliszka. Dzięki temu podczas kolacji każdy będzie wiedział który kieliszek jest jego. Rewelacyjne na prezent dla tych którzy mają niemal wszystko lub "na nowe mieszkanie" dla osób których gustu w urządzaniu mieszkania nie znamy. Po pierwszym użyciu trudno bez nich żyć :)))
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
Wyprzedaż kolekcji z roku 2009. Zawieszki na kieliszki do wina. Wykonane ze srebra Pr.930. 3 korale pięknie ażurowe - również ze srebra. Komplet zawiera 6 zawieszek. Materiał z którego są wykonane gwarantuje wieloletnią trwałość. Każdą obrączkę / zawieszkę należy zapiąć na nóżce od kieliszka. Dzięki temu podczas kolacji każdy będzie wiedział który kieliszek jest jego. Rewelacyjne na prezent dla »»»
Wyprzedaż kolekcji z roku 2009. Zawieszki na kieliszki do wina. Wykonane ze srebra Pr.930. 3 korale pięknie ażurowe - również ze srebra. Komplet zawiera 6 zawieszek. Materiał z którego są wykonane gwarantuje wieloletnią trwałość. Każdą obrączkę / zawieszkę należy zapiąć na nóżce od kieliszka. Dzięki temu podczas kolacji każdy będzie wiedział który kieliszek jest jego. Rewelacyjne na prezent dla tych którzy mają niemal wszystko lub "na nowe mieszkanie" dla osób których gustu w urządzaniu mieszkania nie znamy. Po pierwszym użyciu trudno bez nich żyć :)))
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
Wyprzedaż kolekcji z roku 2009. Zawieszki na kieliszki do wina. Wykonane ze srebra Pr.930 oraz drewna barwionego i lakierowanego. Testowałam - nawet w zetknięciu z winem czy wodą - nie "puszczają" koloru. Komplet zawiera 6 zawieszek. Materiał z którego są wykonane gwarantuje wieloletnią trwałość. Każdą obrączkę / zawieszkę należy zapiąć na nóżce od kieliszka. Dzięki temu podczas kolacji »»»
Wyprzedaż kolekcji z roku 2009. Zawieszki na kieliszki do wina. Wykonane ze srebra Pr.930 oraz drewna barwionego i lakierowanego. Testowałam - nawet w zetknięciu z winem czy wodą - nie "puszczają" koloru. Komplet zawiera 6 zawieszek. Materiał z którego są wykonane gwarantuje wieloletnią trwałość. Każdą obrączkę / zawieszkę należy zapiąć na nóżce od kieliszka. Dzięki temu podczas kolacji każdy będzie wiedział który kieliszek jest jego. Rewelacyjne na prezent dla tych którzy mają niemal wszystko lub "na nowe mieszkanie" dla osób których gustu w urządzaniu mieszkania nie znamy. Po pierwszym użyciu trudno bez nich żyć :)))
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
Wyprzedaż kolekcji z roku 2009. Zawieszki na kieliszki do wina. Wykonane ze srebra Pr.930 oraz korali ceramicznych. Komplet zawiera 6 zawieszek. Materiał z którego są wykonane gwarantuje wieloletnią trwałość. Każdą obrączkę / zawieszkę należy zapiąć na nóżce od kieliszka. Dzięki temu podczas kolacji każdy będzie wiedział który kieliszek jest jego. Rewelacyjne na prezent dla tych którzy mają »»»
Wyprzedaż kolekcji z roku 2009. Zawieszki na kieliszki do wina. Wykonane ze srebra Pr.930 oraz korali ceramicznych. Komplet zawiera 6 zawieszek. Materiał z którego są wykonane gwarantuje wieloletnią trwałość. Każdą obrączkę / zawieszkę należy zapiąć na nóżce od kieliszka. Dzięki temu podczas kolacji każdy będzie wiedział który kieliszek jest jego. Rewelacyjne na prezent dla tych którzy mają niemal wszystko lub "na nowe mieszkanie" dla osób których gustu w urządzaniu mieszkania nie znamy. Po pierwszym użyciu trudno bez nich żyć :)))
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
Wyprzedaż kolekcji z roku 2009. Zawieszki na kieliszki do wina. Wykonane z drutu pamięciowego i koralików jablonexu. Komplet zawiera 6 zawieszek. Każdą obrączkę należy zawinąć na nóżce od kieliszka (tak jak klucz zakłada się na kółeczko od breloczka). Dzięki temu podczas kolacji każdy będzie wiedział który kieliszek jest jego. Rewelacyjne na prezent dla tych którzy mają niemal wszystko lub »»»
Wyprzedaż kolekcji z roku 2009. Zawieszki na kieliszki do wina. Wykonane z drutu pamięciowego i koralików jablonexu. Komplet zawiera 6 zawieszek. Każdą obrączkę należy zawinąć na nóżce od kieliszka (tak jak klucz zakłada się na kółeczko od breloczka). Dzięki temu podczas kolacji każdy będzie wiedział który kieliszek jest jego. Rewelacyjne na prezent dla tych którzy mają niemal wszystko lub "na nowe mieszkanie" dla osób których gustu w urządzaniu mieszkania nie znamy. Po pierwszym użyciu trudno bez nich żyć :)))
Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
5 sztuk czareczek fioletowo-brązowych, średnica około 8cm. Każda wykonana ręcznie, minimalnie przez to różniące się od siebie, mogą stanowić niepowtarzalną kolekcje dla tych wszystkich którzy uwielbiają fiolet, dodatkowym atutem jest delikatny roślinny ornament znajdujący się na wewnętrznej ściance każdej czarki.
Naczynie wykonane ręcznie, kolory zielenie, brązy, niebieskości. Długość około 30cm, szerokość około 18 cm. Można w niej przechowywać wszystko, dzięki swej wyjątkowości może stanowić ciekawą dominantę na stole wśród innych naczyń. Razem z łódką dryfują dwa ptaki ;)