na palec
na szyję
ucho
bransoletka
broszka
pierścionek
obrączka
wisior
korale
naszyjnik
kolczyki
klipsy
sztyft
zawieszki
góra
dół
stopy
na głowę
bielizna
pasmanteria
sukienka
bluzka
koszulka
kamizelka
sweter
marynarka
kurtka
spódnica
spodnie
buty
papcie
skarpety
trampki
beret
czapka
kapelusz
guzik
gadżet
torba
kosmetyczka
etui
do włosów
na szyję
na głowę
portfel
pasek
rękawiczki
w podróży
parasolka
krawat
spinka do mankietów
do telefonu
brelok
torebka
na zakupy
saszetka
plecak
do laptopa
etui na komórkę
etui na okulary
inne
opaska
gumka
klamra
spinka
szczotki
apaszka
chusta
szalik
beret
czapka
kapelusz
woreczek na bieliznę
opaska na oczy
lusterko kieszonkowe
przechowywanie
kuchnia
sypialnia
łazienka
anioł
oświetlenie
zegar
lustro
dekoracja
dla dzieci
papiernik
drobne
na ścianę
drzwi
pudełko
skrzynka
wieszak
serwetnik
ramka
herbaciarka
inne
na klucze
segregator
kubek
filiżanka
podstawka
taca
inne
poszewka
poduszka
narzuta
świeca
lampa
świecznik
butelka
doniczka
wazon
witraż
inne
dziecięcy pokój
do przytulania
do zabawy
do ubrania
dziecięce akcesoria
kartka
album
notatnik
piórnik
kalendarz
magnes na lodówkę
igielnik
szczotka
deseczka na zapiski
zakładka
inne
obraz
akwarela
grafika
fotografia
batik
rysunek
ikona
tabliczka
wizjer
agat
akwamaryn
amazonit
ametyst
awenturyn
bronzyt
cytrynian
fluoryt
granat
granit
hematyt
howlit
jadeit
jaspis
kalcyt
karneol
koral
kryształ górski
krzemień
kwarc
labradoryt
lawa wulkaniczna
magnezyt
malachit
mokait
nefryt
noc kairu
obsydian
oko tygrysie
onyks
opal
piasek pustyni
piryt
rodonit
serpentynit
turkus
unakit
masa solna
modelina
modelina Fimo
akryl
bawełna
jedwab
len
wełna
wiskoza
cloisonne
cyna
miedź
mosiądz
posrebrzane
srebro
stal
w kolorze czarnym
w kolorze złota
pozłacane
złoto
guziki
koronka
nici
pióra
włóczka
wstążka
masa perłowa
rzeczne
szklane
jablonex
lampwork
millefori
miyuki shoji
spectra
szkło weneckie
szkło witrażowe
akryl
guma
plastik
żywica
monety
pestki . nasiona
żarówki
znana postać
abstrakcyjny
folklor
muzyczny
orientalny
roślinny
serce
zwierzęta
inne
paski
kropki
kratka
audrey hepburn
marilyn monroe
frida
klimt
michael jackson
alfons mucha
lawenda
maki
owoce
inne rośliny
muszle
róża
biedronki
konie
koty
krówki
motyle
pies
słonie
sowa
zwierzęta inne
balet
baśniowy
gwiazdka
wielkanoc
walentynki
ślub
dla panów
batik
decoupage
frywolitki
haft
mozaika
patchwork
szydełkowe
wire wrapping
witraż
recykling
ręcznie malowane
na palec
na szyję
ucho
bransoletka
broszka
pierścionek
obrączka
wisior
korale
naszyjnik
kolczyki
klipsy
sztyft
zawieszki
góra
dół
stopy
na głowę
bielizna
pasmanteria
sukienka
bluzka
koszulka
kamizelka
sweter
marynarka
kurtka
spódnica
spodnie
buty
papcie
skarpety
trampki
beret
czapka
kapelusz
guzik
gadżet
torba
kosmetyczka
etui
do włosów
na szyję
na głowę
portfel
pasek
rękawiczki
w podróży
parasolka
krawat
spinka do mankietów
do telefonu
brelok
torebka
na zakupy
saszetka
plecak
do laptopa
etui na komórkę
etui na okulary
inne
opaska
gumka
klamra
spinka
szczotki
apaszka
chusta
szalik
beret
czapka
kapelusz
woreczek na bieliznę
opaska na oczy
lusterko kieszonkowe
przechowywanie
kuchnia
sypialnia
łazienka
anioł
oświetlenie
zegar
lustro
dekoracja
dla dzieci
papiernik
drobne
na ścianę
drzwi
pudełko
skrzynka
wieszak
serwetnik
ramka
herbaciarka
inne
na klucze
segregator
kubek
filiżanka
podstawka
taca
inne
poszewka
poduszka
narzuta
świeca
lampa
świecznik
butelka
doniczka
wazon
witraż
inne
dziecięcy pokój
do przytulania
do zabawy
do ubrania
dziecięce akcesoria
kartka
album
notatnik
piórnik
kalendarz
magnes na lodówkę
igielnik
szczotka
deseczka na zapiski
zakładka
inne
obraz
akwarela
grafika
fotografia
batik
rysunek
ikona
tabliczka
wizjer
znana postać (42)
abstrakcyjny (16)
folklor (2)
orientalny (6)
roślinny (139)
serce (16)
zwierzęta (112)
inne (60)
paski (3)
kropki (1)
marilyn monroe (13)
frida (28)
klimt (1)
lawenda (6)
maki (1)
owoce (22)
inne rośliny (97)
róża (13)
biedronki (1)
konie (2)
koty (68)
krówki (2)
motyle (5)
pies (1)
sowa (2)
zwierzęta inne (31)
baśniowy (60)
gwiazdka (1)
walentynki (1)
batik (1)
decoupage (112)
haft (2)
szydełkowe (4)
ręcznie malowane (178)

obrazy, drewno, frida, decoupage : Frida Kahlo self portrait with Necklace 1933

obrazy drewno frida decoupage Frida Kahlo self portrait with Necklace 1933

Obraz wykonany na starej desce. Malowany, przecierany, patynowany, lakierowany. Technika decoupage. Wymiary: 24 x 19,5 cm. Dla wielbicieli Fridy Kahlo!

80zł

obraz

Frida Kahlo self portrait with Necklace 1933

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, drewno, frida, decoupage : Frida Kahlo self portrait with Necklace 1933

obrazy drewno frida decoupage Frida Kahlo self portrait with Necklace 1933

Obraz wykonany na starej desce. Malowany, przecierany, patynowany, lakierowany. Technika decoupage. Wymiary: 14 x 11 cm. Dla wielbicieli Fridy Kahlo!

53zł

obraz

Frida Kahlo self portrait with Necklace 1933

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, drewno, frida, decoupage : Frida Kahlo - kolorowa fotografia

obrazy drewno frida decoupage Frida Kahlo - kolorowa fotografia

Obraz wykonany na starej desce. Malowany, przecierany, patynowany, lakierowany. Technika decoupage. Wymiary: 15 x 11,5 cm. Dla wielbicieli Fridy Kahlo!

56zł

obraz

Frida Kahlo - kolorowa fotografia

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, drewno, frida, decoupage : Frida Kahlo - bardzo stara fotografia

obrazy drewno frida decoupage Frida Kahlo - bardzo stara fotografia

Obraz wykonany na starej desce. Malowany, przecierany, patynowany, lakierowany. Technika decoupage. Wymiary: 16 x 11,5 cm. Dla wielbicieli Fridy Kahlo!

56zł

obraz

Frida Kahlo - bardzo stara fotografia

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, drewno, frida, decoupage : Frida Kahlo "autoportret z obciętymi włosami"

obrazy drewno frida decoupage Frida Kahlo "autoportret z obciętymi włosami"

Obraz wykonany na starej desce. Malowany, przecierany, patynowany, lakierowany. Technika decoupage. Wymiary: 15,5 x 11,5 cm. Dla wielbicieli Fridy Kahlo!

56zł

obraz

Frida Kahlo "autoportret z obciętymi włosami"

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, maki, ręcznie malowane : Róża deco

obrazy maki ręcznie malowane Róża deco

Dekoracyjny obraz namalowany farbami olejnymi, z użyciem szablonu, werniksowany. Złożony z dwóch warstw, co daje pewną przestrzenność, a także wrażenie umieszczenia elementu centralnego - obrazu z makiem -w ramie. Tło złote. Posiada zawieszkę, gotowy do powieszenia. Format - 15 x 60 cm

68zł

obraz na płycie

Róża deco

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, inne rośliny, ręcznie malowane : Róża na złotym tle

obrazy inne rośliny ręcznie malowane Róża na złotym tle

Dekoracyjny obraz - tryptyk - namalowany farbami olejnymi na złotym tle, z wykorzystaniem szablonu. Składa się z dwóch warstw, element centralny nałożony jest na tło. Werniksowany. Posiada zawieszkę, gotowy do powieszenia. Format - 20 x 54 cm

83zł

obraz na płycie

Róża na złotym tle

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, inne rośliny, ręcznie malowane : Tulipan i zakochani

obrazy inne rośliny ręcznie malowane Tulipan i zakochani

Obraz namalowany w technice olejnej, werniksowany. Przedstawia nasycony w kolorze kwiat tulipana i otulone mgłą dwie postaci pod nim. Dwuwarstwowy, spodnia płyta tworzy ramę . Posiada zawieszkę. Format 14 x 60 cm

75zł

obraz na płycie

Tulipan i zakochani

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, róża, ręcznie malowane : Róże na złocie - dyptyk

obrazy róża ręcznie malowane Róże na złocie - dyptyk

Obraz namalowany techniką mieszaną, m.in. farbami olejnymi, częściowo z zastosowaniem szablonu. Dekoracyjny, złote tło. Posiada zawieszkę. Werniksowany. Format 24 x 54 cm

90zł

obraz na płycie

Róże na złocie - dyptyk

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, inne rośliny, ręcznie malowane : Tulipan w podwójnej ramie

obrazy inne rośliny ręcznie malowane Tulipan  w podwójnej ramie

Obraz przedstawia pąsowy tulipan na zielonym tle; obramowany jest podwójnie - środkowa rama w kolorze złotym, zewnętrzna - zielononiebieskim. Dzięki "schodkowej" budowie obraz zyskuje pewną trójwymiarowość. Werniksowany, zaopatrzony w zawieszkę. Format - 14 x 60 cm

83zł

obraz na płycie

Tulipan w podwójnej ramie

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, róża, ręcznie malowane : Tryptyk - róże

obrazy róża ręcznie malowane Tryptyk - róże

Dekoracyjny obraz - tryptyk - namalowany farbami olejnymi, z wykorzystaniem szablonu. Werniksowany. Posiada zawieszkę, gotowy do powieszenia. Format - 30 x 54 cm

90zł

obraz na płycie

Tryptyk - róże

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, inne rośliny, ręcznie malowane : Róże na błękicie

obrazy inne rośliny ręcznie malowane Róże na błękicie

Dekoracyjny obraz namalowany farbami olejnymi, werniksowany. Złożony z dwóch warstw, co daje pewną przestrzenność, a także wrażenie umieszczenia elementu centralnego - obrazu z różą -w ramie. Posiada zawieszkę, gotowy do powieszenia. Format - 28 x 60 cm

90zł

obraz na płycie

Róże na błękicie

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
obrazy inne rośliny ręcznie malowane Dla zakochanych

Obraz dla szczęśliwie zakochanych; namalowany na płycie, werniksowany, umieszczony na drugiej płycie, która tworzy rodzaj ramy. Zaopatrzony w zawieszkę. Format - 25 x 55 cm

90zł

obraz na płycie

Dla zakochanych

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
obrazy inne rośliny ręcznie malowane Szuwary

Obraz namalowany na płycie, werniksowany, umieszczony na drugiej płycie, która tworzy rodzaj ramy. Zaopatrzony w zawieszkę. Rama malowana na złoto. Format - 10 x 54 cm

68zł

obraz na płycie

Szuwary

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

obrazy, drewno, frida, decoupage : Frida Kahlo (kolor)

obrazy drewno frida decoupage Frida Kahlo (kolor)

Obraz wykonany na starej desce. Technika decoupage. Malowany, przecierany, patynowany, lakierowany. Jedyny w swoim rodzaju. Będzie zapewne fantastyczną ozdobą pokoju zwłaszcza dla wielkicieli Fridy Kahlo! Wspaniały duży format! Wymiary: 23,5 x 19,5 cm

84zł

obraz

Frida Kahlo (kolor)

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
pokaż dostępne artykuły (689)
pokaż artykuły w niskiej cenie (97)
artykuły z opiniami od klientów (104)