na palec
na szyję
ucho
bransoletka
broszka
zegarek
pierścionek
obrączka
wisior
korale
naszyjnik
kolczyki
klipsy
sztyft
zawieszki
góra
dół
stopy
na głowę
bielizna
pasmanteria
sukienka
bluzka
koszulka
kamizelka
sweter
marynarka
kurtka
spódnica
spodnie
buty
papcie
skarpety
beret
czapka
kapelusz
guzik
gadżet
torba
kosmetyczka
etui
do włosów
na szyję
na głowę
portfel
pasek
rękawiczki
w podróży
parasolka
krawat
spinka do mankietów
do telefonu
brelok
torebka
na zakupy
saszetka
do laptopa
etui na komórkę
etui na okulary
inne
etui do iphone
gumka
klamra
spinka
szczotki
apaszka
chusta
szalik
beret
czapka
kapelusz
woreczek na bieliznę
opaska na oczy
lusterko kieszonkowe
przechowywanie
kuchnia
sypialnia
łazienka
anioł
oświetlenie
zegar
lustro
dekoracja
dla dzieci
papiernik
drobne
na ścianę
drzwi
pudełko
skrzynka
wieszak
serwetnik
ramka
herbaciarka
inne
na klucze
segregator
kubek
filiżanka
podstawka
taca
inne
poszewka
poduszka
narzuta
świeca
lampa
świecznik
butelka
doniczka
wazon
witraż
inne
kartka
album
notatnik
piórnik
kalendarz
magnes na lodówkę
igielnik
szczotka
deseczka na zapiski
zakładka
inne
obraz
akwarela
grafika
fotografia
batik
rysunek
ikona
tabliczka
wizjer
agat
akwamaryn
amazonit
ametyst
awenturyn
bronzyt
cytrynian
fluoryt
granat
granit
hematyt
howlit
jadeit
jaspis
kalcyt
karneol
koral
kryształ górski
krzemień
kwarc
labradoryt
lawa wulkaniczna
magnezyt
malachit
mokait
nefryt
noc kairu
obsydian
oko tygrysie
onyks
opal
piasek pustyni
piryt
rodonit
serpentynit
turkus
unakit
masa solna
modelina
modelina Fimo
akryl
bawełna
jedwab
len
wełna
wiskoza
cloisonne
cyna
miedź
mosiądz
posrebrzane
srebro
stal
w kolorze czarnym
w kolorze złota
pozłacane
złoto
guziki
koronka
nici
pióra
włóczka
wstążka
masa perłowa
rzeczne
szklane
jablonex
lampwork
millefori
spectra
szkło weneckie
szkło witrażowe
akryl
guma
plastik
żywica
monety
pestki . nasiona
żarówki
znana postać
abstrakcyjny
folklor
muzyczny
orientalny
roślinny
serce
zwierzęta
inne
paski
kropki
kratka
audrey hepburn
marilyn monroe
frida
klimt
alfons mucha
lawenda
maki
owoce
inne rośliny
muszle
róża
biedronki
konie
koty
krówki
motyle
pies
słonie
sowa
zwierzęta inne
balet
baśniowy
dla dzieci
gwiazdka
wielkanoc
walentynki
ślub
dla panów
batik
decoupage
frywolitki
haft
mozaika
patchwork
szydełkowe
wire wrapping
witraż
recykling
ręcznie malowane
na palec (466)
na szyję (2976)
ucho (8922)
bransoletka (1755)
broszka (1508)
zegarek (2)
pierścionek (441)
obrączka (25)
wisior (992)
korale (248)
naszyjnik (1737)
kolczyki (8777)
klipsy (145)
sztyft (528)
zawieszki (8249)
góra (332)
dół (56)
stopy (93)
na głowę (1004)
bielizna (6)
pasmanteria (22)
sukienka (99)
bluzka (72)
koszulka (44)
kamizelka (10)
sweter (73)
marynarka (20)
kurtka (14)
spódnica (38)
spodnie (18)
buty (1)
papcie (15)
skarpety (77)
beret (80)
czapka (890)
kapelusz (34)
guzik (22)
gadżet (508)
torba (1436)
kosmetyczka (20)
etui (255)
do włosów (170)
na szyję (321)
na głowę (1004)
portfel (28)
pasek (43)
rękawiczki (149)
w podróży (71)
krawat (20)
spinka do mankietów (63)
do telefonu (219)
brelok (289)
torebka (1167)
na zakupy (196)
saszetka (70)
do laptopa (19)
etui na komórkę (69)
etui na okulary (103)
inne (80)
etui do iphone (3)
gumka (21)
klamra (32)
spinka (66)
szczotki (51)
apaszka (57)
chusta (44)
szalik (236)
beret (80)
czapka (890)
kapelusz (34)
woreczek na bieliznę (66)
lusterko kieszonkowe (5)
przechowywanie (764)
kuchnia (722)
sypialnia (299)
łazienka (19)
anioł (469)
oświetlenie (132)
zegar (45)
lustro (22)
dekoracja (624)
dla dzieci (655)
papiernik (545)
drobne (530)
na ścianę (680)
drzwi (14)
pudełko (189)
skrzynka (75)
wieszak (135)
serwetnik (60)
ramka (23)
herbaciarka (70)
inne (116)
na klucze (95)
segregator (1)
kubek (47)
filiżanka (93)
podstawka (388)
taca (17)
inne (177)
poszewka (31)
poduszka (220)
narzuta (48)
świeca (13)
lampa (78)
świecznik (41)
butelka (14)
doniczka (62)
wazon (2)
witraż (32)
inne (514)
kartka (466)
notatnik (64)
piórnik (4)
kalendarz (11)
magnes na lodówkę (99)
igielnik (20)
szczotka (10)
deseczka na zapiski (42)
zakładka (308)
inne (51)
obraz (329)
akwarela (124)
grafika (136)
fotografia (61)
batik (12)
rysunek (7)
ikona (11)
tabliczka (13)
wizjer (1)
agat
akwamaryn
amazonit
ametyst
awenturyn
bronzyt
cytrynian
fluoryt
granat
granit
hematyt
howlit
jadeit
jaspis
kalcyt
karneol
koral
kryształ górski
krzemień
kwarc
labradoryt
lawa wulkaniczna
magnezyt
malachit
mokait
nefryt
noc kairu
obsydian
oko tygrysie
onyks
opal
piasek pustyni
piryt
rodonit
serpentynit
turkus
unakit
masa solna
modelina
modelina Fimo
akryl
bawełna
jedwab
len
wełna
wiskoza
cloisonne
cyna
miedź
mosiądz
posrebrzane
srebro
stal
w kolorze czarnym
w kolorze złota
pozłacane
złoto
guziki
koronka
nici
pióra
włóczka
wstążka
masa perłowa
rzeczne
szklane
jablonex
lampwork
millefori
spectra
szkło weneckie
szkło witrażowe
akryl
guma
plastik
żywica
monety
pestki . nasiona
żarówki
znana postać (483)
abstrakcyjny (745)
folklor (1152)
muzyczny (75)
orientalny (1252)
roślinny (3498)
serce (566)
zwierzęta (2437)
inne (364)
paski (481)
kropki (399)
kratka (185)
audrey hepburn (158)
marilyn monroe (120)
frida (79)
klimt (104)
alfons mucha (21)
lawenda (92)
maki (164)
owoce (188)
inne rośliny (2237)
muszle (105)
róża (712)
biedronki (25)
konie (64)
koty (829)
krówki (48)
motyle (174)
pies (82)
słonie (43)
sowa (26)
zwierzęta inne (1146)
balet (46)
baśniowy (318)
dla dzieci (655)
gwiazdka (374)
wielkanoc (197)
walentynki (175)
ślub (76)
dla panów (40)
batik (29)
decoupage (2364)
frywolitki (111)
haft (326)
mozaika (13)
patchwork (341)
szydełkowe (833)
wire wrapping (716)
witraż (680)
recykling (265)
ręcznie malowane (717)

inne, drewno, serce, ręcznie malowane : Kostka - gram w złote

inne drewno serce ręcznie malowane Kostka - gram w złote

Unikalna, jedyna w swoim rodzaju drewniana kostka do gry ręcznie malowana farbami akrylowymi i zabezpieczona lakierem akrylowym. Wymiary 4x4x4 cm. Każda ścianka zawiera niepowtarzalny obrazek i cyfrę - liczba kropek. Wyjątkowy prezent i pretekst do gry na przykład o... całusy:). Zapakowana w delikatny woreczek. Pamiątka na długie lata.

68zł

zaczarowane kostki

Kostka - gram w złote

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
kolczyki na zawieszki posrebrzane inne rośliny Ręcznie malowane

NIEPOWTARZALNY, KOMPLET RęCZNIE MALOWANY NA LUSTERKACH

45zł

ręcznie malowane

Ręcznie malowane

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

inne, drewno, serce, ręcznie malowane : Kostka - cyferki

inne drewno serce ręcznie malowane Kostka - cyferki

Unikalna, jedyna w swoim rodzaju drewniana kostka do gry ręcznie malowana farbami akrylowymi i zabezpieczona lakierem akrylowym. Wymiary 4x4x4 cm. Każda ścianka zawiera niepowtarzalny obrazek i cyfrę. Wyjątkowy prezent i pretekst do gry na przykład o... całusy:). Zapakowana w delikatny woreczek. Pamiątka na długie lata.

68zł

zaczarowane kostki

Kostka - cyferki

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
obrazy drewno ręcznie malowane postacie z bajek Latawiec

Na niebie zabawy Aniołków ucieszą dzieci. Latawiec to ich ulubiona zabawa. Obraz na sosnowej desce malowany farbami akrylowymi z zastosowaniem techniki własnej, zabezpieczony lakierem akrylowym. Boki malowane w kolorze dopasowanym do obrazka. Z tyłu zawieszka. Wymiary 15 x 25 cm (grubość 18 mm) Idealny prezent nie tylko dla dziecka.

98zł

aniołki dla dzieci

Latawiec

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
kolczyki na zawieszki pozłacane BOLLYWOOD III

PIĘKNE KOLCZYKI WYKONANE Z MINERAŁU LAPIS-LAZULI(LAZURYTU)ZE ZŁOTYM PIRYTEM,ORAZ METALOWYCH PRZEKŁADEK W KOLORZE ZŁOTA.DŁUGOŚĆ Z ZAWIESZKĄ OK 9CM.

42zł

kolczyki

BOLLYWOOD III

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

grafiki, papier, postacie z bajek : "Patrzcie idzie królewna"

grafiki papier postacie z bajek "Patrzcie idzie królewna"

Unikalna sygnowana grafika dostępna w formatach B1 (100cmX70cm) oraz A3 (30cmX40cm)

120zł

grafika

"Patrzcie idzie królewna"

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
kolczyki na zawieszki pozłacane BOLLYWOOD VI

PIĘKNE KOLCZYKI WYKONANE Z LAZURYTU ZE ZŁOTYM PIRYTEM,ORAZ METALOWYCH PRZEKŁADEK W KOLORZE ZŁOTA.DŁUGOŚĆ Z ZAWIESZKĄ OK 8 CM.

42zł

kolczyki

BOLLYWOOD VI

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
kolczyki na sztyft srebro swarovski perłowe

Perły Swarovski 8, 6 i 4 mm, srebrne bigle, elementy posrebrzane. Długość 5,5 cm. W mojej galerii znajduje się wisiorek do kompletu ;)

35zł

kolczyki

perłowe

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
kolczyki na zawieszki posrebrzane inne rośliny Ręcznie malowane

NIEPOWTARZALNY, KOMPLET RęCZNIE MALOWANY NA LUSTERKACH

45zł

ręcznie malowane

Ręcznie malowane

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
obrazy drewno ręcznie malowane postacie z bajek Podaruję Ci serce

Z uśmiechem każdy Aniołek otacza się sercami:))) Obraz na sosnowej desce malowany farbami akrylowymi z zastosowaniem techniki własnej, zabezpieczony lakierem akrylowym. Boki malowane w kolorze dopasowanym do obrazka. Z tyłu zawieszka. Wymiary 15 x 25 cm (grubość 18 mm) Idealny prezent nie tylko dla dziecka.

98zł

aniołki dla dzieci

Podaruję Ci serce

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

wisiorki, srebro, swarovski : kryształowy krzyżyk

wisiorki srebro swarovski kryształowy krzyżyk

Wisior wykonany z kryształów Swarovski 8 i 6 mm, srebrnej krawatki. Długość 5,5 cm.

28zł

wisior

kryształowy krzyżyk

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

naszyjniki, jadeit, srebro : JAGODOWY PUCHAR

naszyjniki jadeit srebro JAGODOWY PUCHAR

WYJĄTKOWY I NIEPOWTARZALNY NASZYJNIK NA WSZYSTKIE OKAZJE,WYKONANY Z FASETOWANYCH OPONEK I KUL JADEITU O PIĘKNYM FIOLETOWYM ODCIENIU,OZDOBIONY SATYNOWYM I POLEROWANYM SREBREM PR.925.DŁUGOŚĆ NASZYJNIKA OK.40 CM.+4 CM ŁAŃCUSZKA PRZEDŁUŻAJĄCEGO.POLECAM.JEDYNY EGZEMPLARZ.

126zł

naszyjnik

JAGODOWY PUCHAR

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

broszki, filc : Madagaskar

broszki filc Madagaskar

Wielka brocha ufilcowana pracochłonną metodą na mokro, świetna do wiosennego płaszczyka albo sweterka, średnica ok 15 cm.

33zł

broszka

Madagaskar

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
inne formy dekoracyjne bawełna Królik 5

Radosny królik w spodenkach i kapelusiku z motywem kwiatowym. Uszyty z bawełny, wypchany miękkim wypełnieniem. Przystosowany do pozycji siedzącej. Ma około 35cm wzrostu. Miły dodatek do Twojego pokoju.

45zł

do domu

Królik 5

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
kolczyki na zawieszki nici jablonex szydełkowe abstrakcyjny Kremowe różyczki

Szydełkowe ażurowe kolczyki w kształcie koła, ozdobione szklanymi koralikami. Bigle antyalergiczne. Średnica ok. 6cm. Dł. z biglami 8cm.

23zł

kolczyki

Kremowe różyczki

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

broszki, filc, haft, inne rośliny : Fioletowe dzwoneczki

broszki filc haft inne rośliny Fioletowe dzwoneczki

Wiosennie liryczna broszka - duża, filcowa (ok 7,5cm) z kwiatami z filcu i koralików, w całości ręcznie wyszywana. Tył szary z przyszytą agrafką. Nie należy moczyć w wodzie - ale deszcz broszce nie zaszkodzi. :) Serdecznie zapraszam do zakupu.

25zł

broszka

Fioletowe dzwoneczki

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
inne formy dekoracyjne włóczka akcesoria na wielkanoc szydełkowe postacie z bajek Zajączek .

Zajączek wykonany na szydełku . Chętnie ozdobi Twoje wielkanocne jajko . Może również słóżyć jako dekoracja stroika, okna , stołu... wszystko zależy od Ciebie :)

21zł

wielkanoc

Zajączek .

czas realizacji

około tygodnia »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu pięciu dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.

torebki, len, inne rośliny : eco torba

torebki len inne rośliny eco torba

aplikowana,duża eco torba GOHY uszyta z natury, usztywniona ociepliną na podszewce , posiada kieszonkę wewnątrz, do noszenia na ramię i do ręki, pomieści format A4 i coś jeszcze wym.50cmx30cm,uszy 70cm

69zł

torby gohy

eco torba

czas realizacji

do 2 dni »

Zamówienie zostanie wysłane w ciągu dwóch dni roboczych od momentu dotarcia do nas wpłaty.
pokaż dostępne artykuły (13860)
pokaż artykuły w niskiej cenie (1543)
artykuły z opiniami od klientów (3143)